ثبت نام

نوکیا در میان ۵ فروشنده برتر گوشی های هوشمند در روسیه، رومانی، یونان، صربستان و بلغارستان!

Vienna event-Alberto Matrone

امروز در جریان یک رویداد در وین، اچ ام دی گلوبال به طور رسمی از دستگاه های جدید نوکیا در منطقه اروپای شرقی، که شامل ۲۲ کشور است رونمایی کرد. در این مراسم، در کنار معرفی گوشی های جدید نوکیا، اطالاعات جالبی نیز در رابطه با آمار فروش دستگاه های این شرکت اعلام شد.

آلبرتو مترون، رهبر منطقه اروپای مرکزی و شرقی در اچ ام دی گلوبال امروز اعلام کرد که در این منطقه، اچ ام دی گلوبال بزرگترین فروشنده گوشی های ساده از لحاظ ارزش و حجم است. او همچنین اضافه کرد که در زمینه گوشی های هوشمند، نام تجاری نوکیا موفق شده وارد لیست ۵ فروشنده برتر در کشورهای روسیه، رومانی، یونان، صربستان و بلغارستان شود.

به طور کلی، اچ ام دی گلوبال در سال ۲۰۱۷، ۷۰ میلیون دستگاه را به بازار عرضه کرده و از لحاظ ارزش، جایگاه اول را در حوزه گوشی های ساده به دست آورده است. فلورین سیچ، مدیر عامل شرکت اچ ام دی اعلام کرده که این شرکت قصد دارد در سال ۲۰۱۸ آمار فروش خود را دو برابر و حتی بیشتر کند. با رونمایی از یک خانواده از محصولات جدید و جذاب، این هدف دست یافتنی به نظر می رسد.

با توجه به این که تنها یکسال از بازگشت نوکیا به بازار گوشی های موبایل می گذرد، این آمار جذابیت بیشتری پیدا می کنند و نشان می دهند که اچ ام دی توانسته با اتخاد یک سیاست درست، دوباره نام تجاری نوکیا را به طور جدی وارد میدان رقابت کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نماد اعتماد الکترونیکی

خرید حضوری

ساماندهی

logo-samandehi