افشای رندر منتسب به نوکیا ۲٫۲ توسط Evleaks در آستانه مراسم نوکیا موبایل

nokia-2.2 evleaks

Evan Blass یا همان Evleaks به عنوان یکی از مشهورترین و مورد اعتمادترین افشاگرهای فضای آنلاین که تا کنون اطلاعات زیادی را از دستگاه های معرفی نشده فاش کرده، اکنون رندر جدیدی منتسب به گوشی معرفی نشده نوکیا ۲٫۲ منتشر کرده است.

همان طور که با خبر هستید، امروز Nokia Mobile در جریان رویدادی اختصاصی از گوشی یا گوشی های جدید خود رونمایی خواهد کرد. تا کنون ما تصور می کردیم رویداد امروز برای رونمایی از نوکیا ۶٫۲ و حتی نوکیا ۵٫۲ آماده سازی شده باشد، ولی اکنون با اطلاعاتی که Evleaks فاش کرده شاید این رویداد تنها مربوط به معرفی دستگاه رده پایین ولی جذاب نوکیا ۲٫۲ باشد.

HMD در نوکیا ۲٫۲ نیز همچنان زبان طراحی نوکیا ۳٫۲ و ۴٫۲ را ادامه داده و بر اساس این رندر، این گوشی هوشمند شامل یک ناچ قطره ای در نمایشگر و یک دکمه اختصاصی Google Assistant خواهد بود. ظاهر نوکیا ۲٫۲ برای یک دستگاه رده پایین بسیار عالی به نظر می رسد و وجود لوگوی Android One در پشت آن نشان می دهد که در سال ۲۰۱۹ قرار نیست گوشی سری نوکیا ۲(.x) از اندروید Go بهره بگیرد.

در حال حاضر تنها چند ساعت تا رونمایی از محصولات جدید نوکیا باقی مانده و بالاخره امروز بازار شایعاتی که در روزهای اخیر داغ بوده به پایان خواهد رسید.

به نظر شما امروز چه دستگاه هایی رونمایی می شوند؟

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • Reza ۱۶/۰۳/۱۳۹۸ :: ۱۲:۱۷

    از کجا میتونم این رویداد رو به صورت زنده ببینم؟

  • علی ۱۶/۰۳/۱۳۹۸ :: ۱۲:۲۱

    از یوتوب میتونید ببینید

  • Reza ۱۶/۰۳/۱۳۹۸ :: ۱۲:۲۶

    اگه چنلی پیدا کردین که این مراسم رو پوشش بده لینکشو همینجا بزارین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *