"/> افشای قیمت احتمالی نوکیا 110 (2019) و 2720 (2019) | مای نوکیا

افشای قیمت احتمالی نوکیا ۱۱۰ (۲۰۱۹) و ۲۷۲۰ (۲۰۱۹)

Nokia-110-and-Nokia-2720

تنها ۱۰ روز دیگر نوکیا موبایل میزبان یک رویداد اختصاصی برای معرفی محصولات جدید خود در نمایشگاه IFA 2019 برلین خواهد بود و طبق شایعاتی که تا کنون منتشر شده، این شرکت در این مراسم از سه گوشی هوشمند و سه گوشی ساده جدید نوکیا رونمایی خواهد کرد. شایعات قبلی حکایت از این داشتند که دو مورد از این دستگاه های جدید، نوکیا ۱۱۰ (۲۰۱۹) و ۲۷۲۰ (۲۰۱۹) خواهند بود و اکنون اطلاعات بیشتری فاش شده که این موضوع را تایید می کند.

طبق اطلاعات جدیدی که از طریق پایگاه داده یکی از توزیع کنندگان فاش شده، ما اکنون قیمت احتمالی گوشی های نوکیا ۱۱۰ (۲۰۱۹) و ۲۷۲۰ (۲۰۱۹) را در اختیار داریم. بر اساس این اطلاعات، ، نوکیا ۱۱۰ با شماره مدل TA-1192 با قیمت ۳۱٫۳۵ یورو به بازار عرضه خواهد شد، در حالی که نوکیا ۲۷۲۰ جدید با شماره مدل TA-1175 دارای برچسب قیمت ۱۱۶٫۲۰ یورو خواهد بود.

این تصویر همچنین نشان می دهد که نوکیا ۱۱۰ دو سیم کارت در رنگ آبی به بازار ارائه می شود، در حالی که نوکیا ۲۷۲۰ دو سیم در رنگ سیاه موجود خواهد بود، اما تصویر دیگری نیز وجود دارد که به ما نشان می دهد که رنگ خاکستری آن نیز وجود خواهد داشت.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

دیدگاه ها

  • محمدهادی 26/08/2019 :: 13:28

    آخجون چه نازنینای ماندگاری
    امیدوارم سیستم عاملاشون همون سیستم عامل جدید نوکیا موزی جدید باشه
    راستی آقا زمانی چرا هیچ تصویری ازین گوشی ساده های جدید نوکیا بعلاوه نوکیا ۶.۲ و ۵.۲ به بیرون درز نمیکنه ببینیمشون؟تاحالا همه اخبار و تصاویر پیرامون نوکیا ۷.۲ بوده،آخه چرا؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *