"/> امضای قرارداد بین نوکیا و Iliad برای ارتقای شبکه این اپراتور به 5G | مای نوکیا

امضای قرارداد بین نوکیا و Iliad برای ارتقای شبکه این اپراتور به ۵G

Nokia-iliad-5G-1024×536

هر چند روز یک بار خبر جدیدی از همکاری فنلاندی ها با اپراتورهای بزرگ تلفن همراه در جهان به گوش می رسد که نشان می دهد نوکیا تا چه میزان در زمینه مخابرات و خصوصا شبکه ۵G موفق عمل کرده است. اکنون با خبر شدیم که Iliad، ارائه دهنده فرانسوی خدمات تلفن ثابت و تلفن همراه، با نوكیا توافقنامه ای استراتژیك به منظور ارتقای شبکه خود به ۵G امضا كرده است.

از آنجا که Iliad هم در فرانسه و هم در ایتالیا فعالیت دارد، این ارتقای شبکه توسط نوکیا در هر دو کشور اتفاق خواهد افتاد. جالب است بدانید که فنلاندی ها از سال ۲۰۱۰ که شبکه ۳G و ۴G خود را بر پا کردند با این شرکت مخابراتی فرانسوی همکاری می کنند. شبکه ۵G ایلیاد باید در سال ۲۰۲۰ عملیاتی شود و در نتیجه ۱۷ میلیون مشترک این اپراتور از آن بهره مند خواهند شد. این تعداد ممکن است افزایش یابد زیرا ۵G، نه تنها برای مشترکین معمولی بلکه برای شرکت ها نیز چیزهای زیادی را ارائه می دهد.

این یک نتیجه عالی برای نوکیا بوده و ما نیز خوشحال می شویم که ببینیم در اروپا نیز این شرکت در حال برنده شدن معاملات تجاری مختلف است. در این میان نوکیا همچنین در بازار آمریکا نیز عملکرد خوبی داشته است.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • محمدهای 04/09/2019 :: 01:05

    به به…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *