امکان بازگشت به اندروید پای برای کاربران دریافت کننده اندروید Q بتا روی نوکیا ۸٫۱ فراهم شد

Nokia 8.1 running Android Q beta

چند روز پیش کنفرانس توسعه‌ دهندگان I/O گوگل برگزار شد و در آنجا در کنار معرفی برخی قابلیت های اندروید Q، اعلام شد که نسخه بتا این نسخه جدید از اندروید اکنون برای ۲۱ دستگاه از ۱۳ شرکت مختلف، از جمله نوکیا ۸٫۱ در دسترس قرار گرفته است. از این رو، دارندگان گوشی نوکیا ۸٫۱ این امکان را به دست آوردند که با مراجعه به وب سایت Nokia Mobile و ثبت نام، اندروید Q بتا را روی دستگاه خود آزمایش کنند.

قابلیت بازگشت به اندروید پای در نوکیا ۸٫۱

نوکیا موبایل با انتشار اندروید Q بتا به طور رسمی هشدار داده بود که دریافت کنندگان نسخه بتا اندروید Q احتمالا تا تاریخ ۱۶ مِی امکان بازگشت به اندروید پای را نخواهند داشت. حالا این شرکت زودتر از زمان اعلام شده قابلیت بازگشت به نسخه رسمی اندروید پای را برای دریافت کنندگان اندروید Q بتا روی نوکیا ۸٫۱ فراهم کرده تا کسانی که نمی خواهند به استفاده از نسخه پیش نمایش اندروید Q ادامه دهند امکان بازگشت به نسخه رسمی را داشته باشند.

در حال حاضر اندروید Q بتا و همچنین اندروید ۹ پای رسمی برای کسانی که قصد بازگشت به آن را دارند، تنها از طریق فلش کردن بر روی گوشی در دسترس است و نوکیا وعده داده قابلیت دریافت مستقیم (OTA) از ماه ژوئن برای این دستگاه ارائه خواهد شد.

برای دریافت نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید Q در نوکیا ۸٫۱ و همچنین بازگشت به اندروید پای، شما باید به این صفحه در وب سایت Nokia Mobile مراجعه کنید.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *