بیانیه مطبوعاتی: سری دستگاه های اوپو Reno با فناوری OZO Audio نوکیا معرفی می شوند

OPPO-Reno-Nokia-OZO-Audio-Focus

همانطور که پیش از این گزارش مالی سه ماهه اول ۲۰۱۹ نوکیا به ما نشان داده بود، انتظار می رفت دستگاه های جدید Oppo Reno با فناوری OZO Audio از راه برسند. سرانجام امروز نوکیا یک بیانیه مطبوعاتی رسمی منتشر کرده که در آن توضیح می دهد گوشی Reno 10x Zoom با فناوری OZO Audio همراه است که شامل ویژگی های Audio 3D و Audio Zoom می باشد.

جدیدترین سری از گوشی های هوشمند پرچمدار اوپو با قابلیت ضبط صدای نوکیا OZO Audio همراه است.

۲۰ مِی ۲۰۱۹

اسپو، فنلاند – همانطور که نوکیا در تاریخ ۲۵ آوریل اعلام کرد، جدیدترین پرچمدار اوپو، یعنی Reno 10x Zoom با قابلیت ضبط صدای OZO Audio یکپارچه شده با دستگاه عرضه خواهد شد. Reno 10x Zoom Edition با ویژگی های Audio 3D و Audio Zoom همراه خواهد بود، که به کاربران اجازه می دهد تا صدای واقعی را به غنی ترین شکل ضبط کنند.

OZO Audio محصولی پیشرو در صنعت است که توسط نوکیا ایجاد شده و مجوز داده می شود و صدای واقعی را از طریق ویژگی های نوآورانه ارائه می دهد و برای کاربران به منظور ضبط و ویرایش صدای  دستگاه با دقت و صحت بیشتر، به کار می رود.

اوپو Reno 10x Zoom Edition به صورت ادغام شده با Audio 3D و Audio Zoom از راه می رسد. OZO Audio اجازه می دهد تا کاربران خود را غرق در صدا کرده و صدایی با عمق کامل، دارای جهت و جزئیات کامل را ضبط کنند. این ویژگی یک تجربه صوتی طبیعی و صدایی با صحت بالا را ارائه می کند. Audio Zoom مثل یک لنز تله فوتو برای صدا عمل می کند، که به کاربران اجازه می دهد تا به صورت پویا همزمان با زوم شدن ویدیو، صدا نیز به آن ناحیه متمرکز شود.

ویژگی های Audio 3D و Audio Zoom در اوپو Reno 10x Zoom Edition تعبیه شده اند، که شامل سه میکروفون در دستگاه است تا قابلیت ضبط صدای فضایی کامل را فعال کند. این ویژگی ها با برنامه دوربین بومی دستگاه کار می کنند، به این معنی که نیاز به نصب هیچ گونه نرم افزار اضافی وجود ندارد.

تکنولوژی نوکیا OZO Audio برای گوشی های هوشمند، اولین بار با نوکیا ۸ معرفی شد. تا به امروز این ویژگی تنها در گوشی های هوشمند نوکیا که توسط HMD ساخته می شوند به کار گرفته شده بود، ولی Nokia Technologies به عنوان یک شرکت مجزا از HMD Global، همچنان به دنبال کسب درآمد از نوآوری های خود است و ممکن است ما به زودی شاهد به کارگیری این ویژگی ها در دستگاه های بیشتری باشیم.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *