ایرفون بی سیم Nokia Pro True گواهی BT SIG دریافت کرد

Nokia-True-Wireless-Earbuds-unbox-16

به زودی شاهد ایربادهای جدید برند نوکیا خواهیم بود که رده بالاترین عرضه محصولات صوتی با برند نوکیا تا به اکنون خواهد بود. این دستگاه با نام ایرفون های بی سیم Nokia Pro True P3802A گواهینامه BT SIG دریافت کرده و همان طور که از نام “Pro” برمی آید این دستگاه می تواند از ایربادهای رده بالا نوکیا باشد که می تواند با AirPods Pro و Freebuds Pro رقابت کند.

همان طور که گواهینامه BT SIG در تصویر بالا نشان می دهد، کمپانی که این دستگاه را برای دریافت گواهینامه ارسال کرده تکنولوژی RichGo است، کمپانی چینی که مجوز برند نوکیا برای هدفون ها را در چین در اختیار دارد. اولین بار اخبار مربوط به این قرارداد در تابستان منتشر شد، با معرفی دستگاه هایی چون هدفون های بی سیم Nokia Essential (E1200)، ایرفون های بی سیم Nokia Essential True (E3500) و ایرفون های بی سیم Nokia Essential Tru (E3200). اما اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم و آن طور که سایت رسمی نوکیا عنوان کرده این محصولات محدود به برخی بازارها همچون چین و هنگ کنگ هستند.

همچنین این گواهینامه، BT 5.1 را به عنوان ورژن استاندارد اتصال بلوتوثی که این هدفون ها استفاده می کنند نشان می دهد و گواهینامه این محصول در تاریخ 16 اکتبر منتشر شده است.

امیدواریم این هدفون ها در دیگر بازارها نیز در دسترس قرار گیرد. در حقیقت، برخی ایربادهایی که به صورت جهانی عرضه شده اند هنوز به سختی یافت می شوند و این در حالی است که بازار هدفون های BT در حال رشد است، به ویژه اینکه دور کاری و برگذاری جلسات در این همه گیری بیماری کوید 19 فشار زیادی به کارمندان وارد می کند.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • Reza 26/10/2020 :: 11:40

    نوکیا باید یه چیزی در حد WF-1000XM3 سونی معرفی کنه

  • Ebrahim 26/10/2020 :: 23:28

    دوستان گرامی آیا نوکیا ۳.۱ پلاس آپدیت برای رفع باگ میگیره یا خیر
    اگر نمیگیره دانگرید کنم واقعا این نداشتن اعلان برنامه های اجتماعی روی اعصاب هست

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *