با HMD Connect بیشتر آشنا شوید

hmd-connect-sim

رویداد آنلاین HMD در لندن که در روز 29 اسفند برگزار شد، تنها مختص به رونمایی از موبایل‌های نوکیا 8/3، 5/3، 1/3 و 5310 جدید نبود. این شرکت فنلاندی همچنین به معرفی HMD Connect پرداخت که نوعی سیم‌کارت با سرویس رومینگ بین‌المللی به حساب می‌آید.

این سرویس با بسته‌های مرتبط و متنوعی از راه می‌رسد که در 120 کشور قابل استفاده خواهد بود. قیمت باندل‌های آن 9.95 یورو است و بسته به کشور انتخابی، تغییر نمی‌کند. البته با توجه به کشور مورد نظر، حجم دیتای قابل استفاده متغیر است. به این صورت که 120 کشور مذکور به سه منطقه‌ی مختلف تقسیم می‌شوند. با پرداخت مبلغ 9.95 یورو در منطقه‌ی اول 1GB، در منطقه‌ی دوم 500MB و در منطقه‌ی سوم 250MB حجم اینترنت به شما تعلق می‌گیرد.

مدت اعتبار هر کدام از بسته‌ها 14 روز است. همچنین یک گزینه‌ی 5 یورویی وجود دارد که حجم بسته‌ی شما را نسبت به مقدار مصرفی افزایش می‌دهد. البته این گزینه تاثیری در مدت زمان 14 روز ندارد. HMD یک برنامه‌ی اندروید با همین عنوان نیز توسعه داده است تا از آن برای فعال‌سازی و مدیریت سیم‌کارت خود استفاده کنید و چندی قبل خبر بروزرسانی جدید آن را به اطلاع شما رساندیم.

قیمت این سیم‌کارت‌ها 19.95 یورو برای کیت‌ تکی و 10 یورو برای تعداد بیشتر هر سیم‌کارت در همان سفارش است. این کیت‌ها همچنین تا 1GB اینترنت هدیه را به مشتریان عرضه می‌کنند که از زمان فعال‌سازی قابل استفاده خواهد بود. لازم به ذکر است که سفارش سیم‌کارت HMD از 30 مارس شروع شده است و 2 تا 7 روز کاری بعد از سفارش، به مشتریان در هر کجای دنیا تحویل داده می‌شود.

کاملاً واضح است که هدف از این پروژه، افزایش سهولت در استفاده از سیم‌کارت در سفرهای خارجی و قطع نیاز به خرید سیم‌کارت‌های محلی در هر کشور است. البته اگر ساکن اروپا هستید و به کشورهای اروپایی سفر می‌کنید، با توجه به طرح Roam Like At Home، این سیم‌کارت‌ها خیلی به کار شما نخواهند آمد. اما اگر مقصد شما جایی خارج از اروپا است، این طرح کاملاً به صرفه است و شما را از هزینه‌های سرسام‌آور رومینگ خلاص می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد HMD Connect به این لینک مراجعه کنید.

نظر شما چیست؟

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • eshagh 07/04/2020 :: 20:37

    نمی دونم شاید من اشتباه متوجه شدم (البته من که سفر خارجی نمیرم گذرنامه ام خاک میخوره فقط ) ولی ایران جزو لیتش نبود وقتی تبلیغاتش شروع شد نمی دونم الان اضافه شده یا نه ، یا اینکه وقتی تو کشورهای مورد نظر میری میشه اون رو به هتل مورد نظر سفارش داد یا نه ، ولی ترکیه جزو کشورها است که ایرانیان زیاد سفر میکنند اگر تحویل به هتل هم باشه خیلی خوبه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *