برنامه‌ی Nokia WiFi بروزرسانی شد

Nokia-WiFi-app-1-update-062020

Nokia WiFi یکی از بهترین محصولاتی است که نوکیا در زمان ساعت Steel HR ساخت که البته اکنون بخشی از Withings شده است. Beacons 1 و 3 و آخرین نسخه یعنی 6، از طریق یک رابط تحت وب یا برنامه‌ی Nokia WiFi قابل کنترل هستند.

البته برنامه‌ی Nokia WiFi در نسخه‌های اولیه‌ی خود، فارق از سخت افزار دستگاه شما، بسیار کند بود. اما خوشبختانه فنلاندی‌ها در آخرین نسخه‌ی برنامه بهبودهایی را در آن ایجاد کردند که در نتیجه‌ی آن‌ها، زمان اجرا به حداقل رسیده است.

اگر می‌خواهید تغییراتی را در تنظیمات شبکه‌ی وای‌فای منزل خود ایجاد کنید، علاوه بر رابط تحت وب، برنامه‌ی Nokia WiFi گزینه‌ی خوبی برای انجام تنظیمات اساسی و کنترل کردن بخش‌های مختلف آن است.

در کنار بهبودهای پایه‌ای در عملکرد برنامه‌، این نسخه شامل قابلیت جدیدی است که به شما اجازه می‌دهد VLAN را برای پورت VAN پیکربندی کنید. همچنین راهنمای Beacon به جای بهتری منقل شده است. به علاوه اینکه پشتیبانی از زبان ترکی به برنامه اضافه شده و البته تغییرات ریز و درشتی در رابط کاربری اعمال شده است.

اگر شما یکی از کاربران Nokia WiFi Beacons هستید، می‌توانید با مراجعه به فروشگاه‌های گوگل‌پلی یا اپ‌استور آخرین نسخه از برنامه‌ی Nokia WiFi را دریافت کنید.

نظر شما چیست؟

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *