به روز رسانی نرم افزاری دیگری با هدف بهبود اسکنر اثر انگشت نوکیا ۹ PureView در راه است

Nokia-9-PureView-update-fixes-one-major-issue-causes-an-even-bigger-one

اسکنر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش یکی از جذاب ترین نوآوری های سال ۲۰۱۸ بود و پرچمدار دوربین محور نوکیا، یعنی نوکیا ۹ PureView نیز برای اولین بار در میان دستگاه های این شرکت، مجهز به این نوع از اسکنر اثر انگشت شده است. با این حال، اسکنرهای زیر نمایشگر همچنان ضعف هایی را نسبت به اسکنرهای اثر انگشت سنتی دارند که البته روز به روز در حال بهبود هستند.

نوکیا ۹ PureView نیز در ابتدای عرضه به بازار با مشکلاتی در زمینه اسکنر اثر انگشت دست و پنجه نرم می کرد که پس از مدت کوتاهی، نوکیا با انتشار یک به روز رسانی نرم افزاری این مشکل را تا حد بسیار زیادی بهبود بخشید. ولی اکنون به نظر می رسد فنلاندی ها به این مقدار راضی نیستند و به سختی در تلاش هستند تا اسکنر اثر انگشت پرچمدار خود را تا جای ممکن بهبود دهند.

پس از آخرین به روز رسانی نوکیا ۹، اسکنر اثر انگشت بسیار قابل اعتمادتر شده است. تنها مشکل: دوست من پس از ۴ مرتبه تلاش، دستکاه را با اثر انگشت ثبت نشده خود باز کرد.

— TechAltar (@TechAltar) June 21, 2019

بر اساس ادعای TechAltar، این مشکل هنوز هم در نوکیا ۹ PureView وجود دارد و او را کمی آزار داده است. به هر حال، به نظر می رسد که Nokia Mobile از این مشکل آگاه است و یوهو سارویکاس اعلام کرد که این مسئله در نمونه هایی بسیار نادر ظاهر می شود. یوهو سارویکاس همچنین گفته است که ریشه مشکل شناسایی شده و بسته رفع اشکال در حال آزمایش است. بنابراین آن دسته از صاحبان نوکیا ۹ PureView که با این مشکل خاص مواجه هستند احتمالا به زودی شاهد انتشار یک به روز رسانی نرم افزاری خواهند بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *