به روز رسانی امنیتی ماه مِی برای نوکیا 8.1 عرضه شد

hands on nokia 8.1 steel

در روزهای اخیر HMD Global به روز رسانی های متعددی را برای گوشی های خود آماده کرده و اکنون نوبت به نوکیا 8.1 رسیده است. ساعاتی قبل کاربران نوکیا 8.1 به روز رسانی جدیدی را دریافت کردند که وصله امنیتی ماه مِی را برای این گوشی به ارمغان آورده است.

هر ماه گوگل یک به روز رسانی امنیتی جدید برای سیستم عامل خود ارائه می دهد که در آن به رفع باگ های امنیتی اندروید می پردازد. اچ ام دی نیز به واسطه بهره گیری از نسخه خالص اندروید روی گوشی های نوکیا، این به روز رسانی ها را خیلی سریع برای دستگاه های خود منتشر می کند.

حجم به روز رسانی امنیتی ماه مِی 2019 برای نوکیا 8.1 حدودا 93 مگابایت است و بر اساس گزارش های دریافت شده از کاربران، در حال حاضر قابل دریافت است. البته ممکن است هنوز همه کاربران قادر به دریافت این به روز رسانی نباشند و نیاز باشد کمی بیشتر منتظر بمانند.

لیست تغییرات برای این به روز رسانی، تنها به پچ امنیتی ماه مِی که به رفع تعدادی از آسیب پذیری های سیستم عامل اندروید می پردازد اشاره داشته است و احتمالا هیچ تغییر دیگری در این بسته‌ی به روز رسانی وجود ندارد.

انتظار می رود در چند روز آینده سایر دستگاه های این شرکت نیز به روز رسانی امنیتی ماه مِی را دریافت کنند.

آیا شما نیز موفق به دریافت این به‌ روز رسانی شده اید؟

دیدگاه ها

  • نوید 14/05/2019 :: 19:36

    من موفق شدم دیشب نصبش کنم

  • مرتضی 20/05/2019 :: 10:18

    نصب کاستوم رام روی این گوشی عیب داره ؟ آخه بعضی از وارد کنندهها رام گلوبال روش نصب کردن ! درصورتی که گوشی به نظر سفارش چین هست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *