به روز رسانی امنیتی سپتامبر برای نوکیا 3.1 پلاس و 2.1 منتشر شد

Nokia-3.1-Plus-back00

کاربران گوشی های اندرویدی نوکیا همانند دارندگان گوشی های شرکت گوگل هر ماه به روز رسانی های امنیتی منتشر شده توسط گوگل را به طور مرتب دریافت می کنند. پس از اینکه در روزهای اخیر به روز رسانی امنیتی ماه سپتامبر برای برخی گوشی های نوکیا عرضه شد، حالا نوبت به دو گوشی رده پایین نوکیا 3.1 پلاس و 2.1 رسیده تا این وصله امنیتی را دریافت کنند.

به روز رسانی منتشر شده برای نوکیا 3.1 پلاس تنها شامل وصله امنیتی سپتامبر ۲۰۱۹ است و 98 مگابایت حجم دارد. نوکیا 2.1 نیز به روز رسانی مشابهی دریافت کرده که 92 مگابایت حجم دارد. لیست تغییرات برای این به روز رسانی ها تنها به پچ امنیتی ماه سپتامبر که به رفع تعدادی از آسیب پذیری های سیستم عامل اندروید می پردازد اشاره داشته است و از این رو، احتمالا هیچ تغییر دیگری در این بسته‌ی به روز رسانی وجود ندارد. انتظار می رود در چند روز آینده سایر دستگاه های این شرکت نیز به روز رسانی امنیتی ماه سپتامبر را دریافت کنند.

توجه داشته باشید که ممکن است به روز رسانی ها در مناطق مختلف بطور همزمان در دسترس قرار نگیرند، بنابراین شاید لازم باشد برای دریافت این به روز رسانی کمی بیشتر منتظر بمانید.

دیدگاه ها

  • Naeem 22/09/2019 :: 13:19

    سلام برنامه گوگل نوکیا ۵ بعد ابدیت پیام داده برنامه دیگر با گوشی شما سازگار نیست و توی برنامه های نصبی نشونش نامیده آقای زمانی و بقیه دوستان جوابی دارید و آیا برای کسی اتفاق افتاده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *