انتشار بیلد جدید اندروید پای و وصله امنیتی ماه ژوئن برای نوکیا ۵

nokia 5 mynokia-2

نوکیا ۵ یکی از اولین دستگاه های اندرویدی شرکت HMD Global است که در سال ۲۰۱۷ به طور رسمی معرفی و روانه بازار شد. این گوشی ماه ها قبل، به روز رسانی اندروید ۹ پای را دریافت کرد و حالا شاهد انتشار بیلد جدید دیگری از اندروید پای برای این گوشی هستیم.

به روز رسانی جدیدی که با شناسه V6.18A برای نوکیا ۵ در دسترس قرار گرفته، بیلد جدیدی از اندروید ۹ پای را برای آن به ارمغان آورده که انتظار می رود بهبودهای سیستمی خوبی را به همراه داشته باشد. در لیست تغییرات این به روز رسانی همانند همیشه تنها به بهبود پایداری سیستم و پیشرفت های رابط کاربری اشاره دارد. همچنین در این بسته‌ی به روز رسانی، وصله امنیتی ماه ژوئن ۲۰۱۹ نیز برای نوکیا ۵ گنجانده شده است.

این به روز رسانی جدید برای نوکیا ۵ حدودا ۳۹۱ مگابایت حجم دارد و در حال حاضر در دسترس دارندگان این گوشی قرار گرفته است و شما می توانید آن را از بخش تنظیمات دستگاه خود دریافت کنید. هنوز از تغییرات دقیق این به روز رسانی جدید اطلاعاتی در دسترس نیست، بنابراین اگر با هر تغییری مواجه شدید، می توانید در بخش نظرات آن را با سایر کاربران مای نوکیا به اشتراک بگذارید.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

دیدگاه ها

 • Sam ۰۶/۰۴/۱۳۹۸ :: ۲۲:۳۹

  من امروز آپدیت کردم بعد آپدیت گوشی خودکار خاموش روشن می شد مجبور شدم ریست کنم گوشی بعد ریست درست شد هنوزم داغ می کند باتریشم مشکل داره زود شارزش خالی میکنه

 • محمد ۰۷/۰۴/۱۳۹۸ :: ۰۰:۱۲

  هیچ تغییری نکرد.‌‌..

 • الیاس ۰۸/۰۴/۱۳۹۸ :: ۰۹:۵۱

  بعد از به روز رسانی ویبره گوشی من قطع شد یه نصف روز ولی دوباره درست شد

 • سعید ۰۸/۰۴/۱۳۹۸ :: ۱۳:۴۴

  گوشی روون تر شده مشکل اسکنر اثر انگشتم حل شده

 • معین ۰۹/۰۴/۱۳۹۸ :: ۲۰:۱۳

  من نمیتونم آپدیت کنم

 • معین ۱۰/۰۴/۱۳۹۸ :: ۱۴:۰۳

  برای نوکیا ۶.۱ هم بیلد جدید اومده ۳۰۳ مگ

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *