پنج گوشی هوشمند جدید نوکیا وارد بازار تایلند شد

Nokia-lineup-thailand

در هفته جاری Nokia Mobile یک رویداد محلی را در تایلند برگزار کرد که در آنجا این شرکت اعلام کرد که آنها محصولات جدید ۲۰۱۹ خود را به طور رسمی وارد بازار تایلند خواهند کرد. دستگاه های جدیدی که در حال ورود به این بازار هستند عبارتند از نوکیا ۲٫۲، ۳٫۲، ۴٫۲، ۸٫۱ (مربوط به سال گذشته) و ۹ PureView.

تایلند میزبان پنج گوشی هوشمند جدید از نوکیا

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی نوکیا موبایل، نوکیا ۹ PureView با قیمت ۱۸،۹۰۰ بات (۵۴۵ یورو، ۶۱۶ دلار) در تایلند فروخته خواهد شد، در حالی که قیمت ۱۱،۴۹۰ بات (۳۳۱ یورو، ۳۷۴ دلار) برای نسخه ۶+۱۲۸ گیگابایتی نوکیا ۸٫۱ در نظر گرفته شده است. نوکیا ۴٫۲ با ۳ گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه با قیمت ۵،۲۹۰ بات (۱۵۲ یورو، ۱۷۲ دلار)، نوکیا ۳٫۲ با ۳ گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه با قیمت ۴،۷۹۰ بات (۱۳۸ یورو، ۱۵۶ دلار) قیمت دارد و در نهایت نوکیا ۲٫۲ با قیمت ۲،۹۹۰ بات (۸۶ یورو، ۹۷ دلار) روانه بازار تایلند خواهد شد.

تشکر فراوان از طرفداران، رسانه ها و همکارانمان برای رویداد فوق العاده تایلند! پنج گوشی هوشمند جدید نوکیا با همکاری قوی با ShopeeTH!

— Juho Sarvikas (@sarvikas) July 2, 2019

یوهو سارویکاس، مدیر ارشد محصولات اچ ام دی گلوبال نیز در حساب توییتر خود از تمام کسانی که در این رویداد شرکت کرده بودند قدردانی کرده و به همکاری قوی این شرکت با SHOPEE، خرده فروش معروف تایلند اشاره کرده است.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • محمد امین ۱۲/۰۴/۱۳۹۸ :: ۰۱:۳۶

    پس کی شما موجود میکنین گوشی های جدید رو؟!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *