تماشا کنید: نوکیا نشان می دهد که چگونه دستگاه WiFi Beacon را راه اندازی کنید

Nokia-WiFi-solution-install-and-configure

فنلاندی ها در کنگره جهانی موبایل امسال دستگاهی به نام را Beacon به نمایش گذاشتند که یک روتر هوشمند و با کیفیت بود که برای داشتن شبکه وای فای پایدار در خانه به شما کمک می کند. جالب است بدانید که WiFi Beacon تنها وسیله ای است که در حال حاضر ارتباط نوکیا با مصرف کنندگان عادی را حفظ کرده است.

WiFi Beacon، متفاوت و کاربردی

اکنون که سه ماه از زمان معرفی WiFi Beacon می گذرد، نوکیا ویدیویی منتشر کرده که در آن نشان می دهد که نصب و راه اندازی نوکیا Beacon تا چه حد آسان است و چگونه می توان با استفاده از سه Beacons به پوشش همه جانبه و بی نقص وای فای در خانه دست یافت.

موضوع جالب توجه در این ویدیو این است که نوکیا به طور هوشمندانه ای برای نمایش عملکرد این دستگاه از یک گوشی هوشمند نوکیا استفاده می کند و گوشی انتخابی آنها، یکی از زیباترین ساخته های HMD، یعنی نوکیا 7.1 است. هنوز هم پیدا کردن Nokia Beacon در فروشگاه های تکنولوژی پیدا کمی دشوار استند، اما به هر حال مشاهده سه محصول نوکیا در این ویدیو جالب توجه است؛ یعنی WiFi Beacon، برنامه اختصاصی آن و نوکیا 7.1

به شما پیشنهاد می کنیم این ویدیو را تماشا کنید.

نوکیا ممکن است در ارائه این راهکارهای مرتبط با Wi-Fi دیرکمی آهسته حرکت کرده باشد، اما به نظر می رسد Beacon عملکرد بسیار بهتری از راهکارهای ارائه شده از سوی تولید کنندگان دیگر داشته باشد.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *