"/> تماشا کنید: تیزر جدید نوکیا موبایل و اشاره به عملکرد عالی دوربین گوشی آینده این شرکت | مای نوکیا

تماشا کنید: تیزر جدید نوکیا موبایل و اشاره به عملکرد عالی دوربین گوشی آینده این شرکت

Nokia-logo-phone 2

همان طور که می دانید Nokia Mobile در حال آماده شدن برای رونمایی از محصولات جدید نوکیا است و حالا یوهو سارویکاس، مدیر ارشد محصولات این شرکت نیز با انتشار یک تیزر جدید در حساب توییتر خود، به آتش شایعات و خبرهای پیرامون این رویداد بیشتر دامن زده است. شایعات قبلی حکایت از این داشتند که در رویداد ۱۴ شهریور نوکیا ما باید منتظر چند گوشی جدید از جمله نوکیا ۷٫۲ باشیم که از یک دوربین سه گانه قدرتمند بهره می برد و حالا به نظر می رسد این تیزر جدید نیز به همین موضوع اشاره داشته است.

این ویدیو یک سطح ترک خورده با جزئیات عالی را نشان می دهد که می تواند اشاره ای به یک دستگاه جدید نوکیا که ویدیوها و تصاویری را با لنزهای ماکرو ثبت کرده یا دارای ویژگی زوم باورنکردنی است، باشد. این ویدیو همچنین می تواند نشان دهنده مجهز شدن دوربین این گوشی به لرزشگیر اپتیکال یا شاید لرزشگیر دیجیتال پیشرفته باشد.

مهمترین موضوع این است که مدل این گوشی نوکیا چه می تواند باشد؛ ۵٫۲، ۶٫۲، ۷٫۲ یا حتی ۸٫۲؟! به هر حال چیزی که واضح به نظر می رسد این است که فنلاندی ها قصد دارند یک دستگاه واقعا دوربین محور میان رده را به بازار ارائه کنند.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • مسیحا 31/08/2019 :: 23:48

    امیدوارم صفحه نمایش خوبی هم داشته باشه

  • amer 01/09/2019 :: 00:43

    احتمالا دوربین ۷٫۲منظورش باشه و اینکه زوم بدون افت کیفیت دارا میباشه یا شاید ۸٫۲!

  • ee 02/09/2019 :: 01:36

    خداکنه لرزشگیر اپتیکال داشته باشه گوشی جدید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *