"/> تیزر جدید نوکیا تایید می کند که حداقل 4 گوشی جدید در IFA 2019 معرفی خواهد شد | مای نوکیا

تیزر جدید نوکیا تایید می کند که حداقل ۴ گوشی جدید در IFA 2019 معرفی خواهد شد

nokia-hmd-global-logo-01

Nokia Mobile در حال حاضر در حال تدارک رویداد اختصاصی خود در برلین است و در روزهای اخیر تیزرهای متعددی را برای هیجان بخشیدن به این رویداد منتشر کرده است. اکنون فنلاندی ها در جدیدترین تیزر خود تایید می کنند که حداقل ۴ گوشی جدید در این رویداد مهم رونمایی خواهد شد.

رویداد نوکیا موبایل فردا، یعنی درست یک روز پیش از آغاز به کار رسمی نمایشگاه IFA 2019 برلین برگزار خواهد شد و ما در این رویداد شاهد از راه رسیدن گوشی های هوشمند و ساده جدید این شرکت خواهیم بود. شایعات قبلی ادعا کرده بودند که گوشی های هوشمند نوکیا ۵٫۲ ، ۶٫۲ و ۷٫۲ و چند گوشی ساده بسیار جذاب از سوی نوکیا در برلین رونمایی خواهد شد. اکنون نوکیا در جدیدترین تیزر خود از طرفداران این شرکت می خواهد که چهارمین گوشی را حدس بزنند که در نتیجه می توان تایید کرد حداقل ۴ گوشی جدید از سوی این شرکت در راه است.

تیزر جدید این بار نشان می دهد که این دستگاه جدید برای ثبت عکس های بی نظیر در هنگام مسافرت و گردش عالی خواهد بود. همچنین در بخشی از ویدیو صفحه نمایش دستگاه به سبک Bothie تقسیم شده و در انتها ما یک کانتور از این دستگاه را مشاهده می کنیم. این کانتور می تواند نشانگر این باشد که چهارمین دستگاه یک گوشی هوشمند است، اما به هر حال ما فردا بیشتر با این دستگاه های مرموز آشنا خواهیم شد.

آیا می توانید چهارمین عضو جدید خانواده گوشی های موبایل ما را حدس بزنید؟ تمام اسرار فردا در IFA برلین فاش خواهند شد.

— Nokia Mobile (@NokiaMobile) September 4, 2019

به نظر شما دستگاه اشاره شده توسط نوکیا موبایل چه خواهد بود؟

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • مسیحا 05/09/2019 :: 00:32

    به نظرم نوکیا ۹.۲ باشه
    با پردازنده جدید و سرعت بالاتر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *