ثبت پتنت طراحی نوکیا ۱۰۵ (۲۰۱۹) و چند دستگاه دیگر توسط HMD

nokia_105-front_back-Pink

اچ ام دی گلوبال تا کنون در دفتر اتحادیه‌ مالکیت معنوی اروپا (EUIPO) طرح های بسیاری را ثبت کرده و سعی می کند حقوق طراحی هر دستگاه جدیدی که معرفی می کند را برای خود محفوظ نگه دارد. اکنون با خبر شدیم که فنلاندی ها چند پتنت طراحی جدید دیگر را نیز اخیرا در EUIPO به ثبت رسانده اند.

همین چند هفته پیش بود که Nokia Mobile از نسل جدید گوشی ساده محبوب خود، یعنی نوکیا ۱۰۵ رونمایی کرد. نسل اول نوکیا ۱۰۵ در سال ۲۰۱۳ به عنوان مقرون به صرفه ترین گوشی ساده فنلاندی ها معرفی گردید و سپس ما در سال های ۲۰۱۵، ۲۰۱۷ و در نهایت ۲۰۱۹ شاهد نسل جدید این دستگاه بودیم.

پتنت طراحی نوکیا 105 (2019)

اکنون اطلاعات موجود در پایگاه داده اتحادیه‌ مالکیت معنوی اروپا نشان می دهد که HMD Global به تازگی پتنت طراحی نوکیا ۱۰۵ (۲۰۱۹) را نیز ثبت کرده است. پتنت طراحی نوکیا ۱۰۵ جدید در تاریخ ۱۶ جولای امسال به EUIPO فرستاده شده و در تاریخ ۵ آگوست به تایید رسیده و اطلاعات آن، تحت شماره پتنت ۰۰۶۶۳۱۵۹۴-۰۰۰۱ منتشر شده است. همچنین طراح این گوشی Miika Mahonen، متخصص ارشد طراحی HMD از پکن عنوان شده است.

HMD Global همچنین ۵ درخواست ثبت پتنت دیگر را نیز برای EUIPO ارسال کرده، اما در حال حاضر آنها “تایید و به طور کامل منتشر” نشده اند، بنابراین ما نمی دانیم این شرکت دقیقا طرح چه دستگاه هایی را برای ثبت ارسال کرده است.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • یاس ۱۶/۰۵/۱۳۹۸ :: ۲۲:۴۳

    آقا نوکیا ۴٫۲ کی وارد ایران میشه ؟؟؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *