تماشا کنید: جعبه گشایی نوکیا 8 V 5G UW

Nokia-8-V-5G-UW

همین چند روز قبل بود که نوکیا از دومین موبایل 5G خود با نام نوکیا 8 V 5G UW برای بازار آمریکا رونمایی کرد. این موبایل نسخه‌ای از نوکیا 8.3 5G است که به صورت اختصاصی برای اپراتور Verizon ساخته شده است. اکنون یک کانال یوتیوبی در ویدیویی اقدام به جعبه گشایی این موبایل جدید کرده است.

همانطور که میدانید، تفاوت‌های میان دو دستگاه چشمگیر نیستند و نوکیا 8 V 5G UW تنها از شبکه‌ی MMWave 5G پپشتیبانی می‌کند که در 8.3 5G خبری از آن نیست. همچنین نسخه‌ی جدیدتر دارای قابلیت تغییر کارایی دکمه‌ی دستیار گوگل و پشتیبانی از کارت حافظه‌ی خارجی تا سقف 1TB است.

به هر حال نوکیا موبایل بهترین موبایل خود را به بازار آمریکا آورده و Myriam Joire تنها چند روز پس از عرضه، اقدام به جعبه گشایی آن کرده است. بخش‌هایی از این موبایل مانند فریم کناری، صفحه نمایش و دوربین‌ها با محافظ پلاستیکی که نام هر قطعه روی آن نوشته شده، پوشانده شده است تا از آسیب ناشی از ضربات احتمالی حین باربری جلوگیری شود.

در زیر می‌توانید ویدیو‌ی مذکور را مشاهده کنید:

نوکیا موبایل قیمت 699 دلاری را برای این موبایل در نظر گرفته که می‌توانید مشخصات اولیه‌ی آن را در عکس زیر مطالعه کنید.

نظر شما چیست؟

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

 • علیرضا 13/11/2020 :: 18:03

  بالاخره اون لوگوی نوکیا اون پایین رو برداشت،ای کاش تو همه گوشی هاش برمیداشت،ولی جالبه حاشیه پایین هنوز هست،یعنی اون حاشیه به دلیل طراحی گوشی و نه فقط این که توش لوگو بندارن

 • Farshad 14/11/2020 :: 11:59

  اتفاقا من عاشق ارم نوکیا پایین گوشیم…خیلی عالی و خوشگله…کلا توی طراحی نوکیا حرف نداره و کیفیت ساخت هم که معلومه بی نظیره….
  6.2 لاکچری پرقدرت

  • امیرحسین 15/11/2020 :: 11:09

   شما هم که کشتی خودتو با این 6.2ت! شبا بزارش کنار خودت روشم پتو بکش سرمانخوره یه وقت دلت بگیره

 • Farshad 16/11/2020 :: 16:17

  یکم جنبه داشته باشین‌…نکنه مشکلی دارین…دوست دارم چه به شوخی چه به جدی تعریف کنیم از گوشیم چون واقعا راضیم ازش مشکلی داری ؟ یخورده شعور هم خوب چیزه ایه‌…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *