دوربین گوشی نوکیا Daredevil دارای حالت Night Mode خواهد بود

Nokia-StarLord-830-like-camera-1

Nokia Mobile به آرامی، اما به طور پیوسته در حال آماده سازی دستگاه های جدید و تکمیل سبد محصولات اندرویدی خود است. اخیرا ما شاهد انتشار تصاویری از نمونه اولیه یک گوشی جدید از نوکیا با نام Daredevil بودیم که از یک ماژول دوربین با ظاهری مشابه دستگاه پرطرفدار لومیا ۸۳۰ بهره می برد.

نوکیا Daredevil با Night Mode در راه است

بر اساس گزارش ها، ماژول دوربین نوکیا Daredevil شامل دو دوربین (یکی با لنز عریض) و احتمالا یک سنسور TOF یا دوربین عمق ۲ مگاپیکسلی خواهد بود. از آنجا که سخت افزار دوربین در این مدل به وضوح بهبود یافته است، طبیعی به نظر می رسد که برنامه دوربین نیز بهبود یافته باشد و ویژگی های جدیدی به آن اضافه شده باشد.

در عکس منتشر شده از رابط کاربری اپلیکیشن دوربین، ما می توانیم صفحه ای شامل تعداد زیادی از ویژگی های عکس برداری را مشاهده کنیم. با ترجمه گزینه های موجود در این اپلیکیشن، مشاهده می شود که آخرین گزینه در سمت راست، مربوط به Night Shot یا همان Night Mode است که پیش از این گزارش هایی در رابطه با آن دریافت کرده بودیم.

حساب توییتر روسی Nokia Anew در حال حاضر تایید کرده است که حالت شب توسط HMD توسعه یافته است و این ویژگی با نسل بعدی گوشی های هوشند نوکیا از راه خواهد رسید. از آنجایی که نوکیا ۹ PureView عملکرد خیلی خوبی در عکس برداری شبانه نداشت، HMD مجبور بوده در این زمینه کارهای بیشتری انجام دهد و حالا به نظر می رسد نوکیا Daredevil برای اولین بار چنین قابلیتی را ارائه خواهد کرد.

HMD قصد دارد تا Zeiss، PureDisplay و OZO Audio را به نوکیا ۵٫۲ اضافه کند. تا کنون همه چیز متناسب است. بنابراین نوکیا ۵٫۱ با دستگاه جدیدتر نوکیا ۴ جایگزین شده و نوکیا ۵٫۲ به یک دسته گران تر منتقل می شود.

— Nokia anew (@nokia_anew) July 5, 2019

بزرگترین شگفتی در این شایعه این است که این منبع قابل اعتماد ادعا می کند نوکیا Daredevil همان نوکیا ۵٫۲ خواهد بود. این بدان معنی خواهد بود که مدل های میان رده، شایستگی بیشتری پیدا خواهند کرد، اما باید ببینیم که این پیشرفت ها چه تاثیری بر قیمت نهایی دستگاه خواهند داشت. اگر طبق این شایعه لنز زایس، PureDisplay و OZO Audio در نوکیا ۵٫۲ به کار گرفته شده باشند، قیمت آن قطعا افزایش خواهد یافت، ولی باید دید این افزایش به چه میزان است.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • آرین ۱۶/۰۴/۱۳۹۸ :: ۱۶:۰۳

    چقدر دیر!
    نوکیا سرعت ناامید کننده ای داره

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *