نوکیا 9 PureView خاکستری رنگ در یک ویدیو بررسی ظاهر شد!

Gray Nokia 9 PureView

همان طور که می دانید گوشی نوکیا 9 PureView تنها در رنگ آبی به بازار عرضه شده است، ولی روز گذشته ما شاهد انتشار تصاویری از این گوشی در رنگ خاکستری بودیم که همانند رنگ آبی آن، زیبا و جذاب به نظر می رسید.

نوکیا 9 PureView خاکستری رنگ را مشاهده کنید

از آنجا که نوکیا 9 PureView خاکستری رنگ هیچ گاه به طور رسمی عرضه نشد، به نظر می رسد این رنگ مربوط به نسخه اولیه در حال توسعه این گوشی بوده که به دلایل نامشخصی HMD Global تصمیم به عدم ارائه آن گرفته است. اکنون ویدیویی از این رنگ نوکیا 9 PureView نیز منتشر شده که جالب توجه است.

در این ویدیوی 17 دقیقه ای که توسط کانال یوتیوب Motors24.ee منتشر شده، دو شخص در مورد نوکیا 9 PureView صحبت می کنند و با مقایسه آن با پرچمدار هواوی، به بحث در مورد تکنولوژی دوربین دستگاه می پردازند. به نظر می رسد در این ویدیو به استونیایی صحبت می شود، بنابراین ما نمی دانیم آنها دقیقا چه می گویند، اما به هر حال به وضوح نوکیا 9 PureView خاکستری رنگ را در آن مشاهده می کنیم.

موضوع جالب این است که چطور یک نمونه اولیه از نوکیا 9 PureView به دست این افراد رسیده است. با این وجود ما امیدواریم این رنگ نیز به زودی به طور رسمی روانه بازار شود تا خریداران این پرچمدار بی نظیر بتوانند رنگ مورد نظر خود را بهتر انتخاب کنند.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *