نسخه‌های دیگر TA-1207 هم گواهینامه FCC را دریافت کردند

Nokia-TA-1207-FFC

همین دو روز قبل بود که خبر صادر شدن گواهینامه‌ی FCC برای نوکیا مدل TA-1207 را اعلام کردیم. حال خبر رسیده که نسخه‌های دیگر این موبایل نیز موفق به اخذ این گواهینامه شده‌اند.

طبق اسناد منتشر شده، دستگاه TA-1205 مدل دو سیم کارت نوکیا TA-1207 و مدل TA-1216 درست مثل نسخه‌ی اصلی تک سیم کارت است و احتمالاً تفاوت‌های آن فراتر از تعداد سیم کارت خواهند بود.

لازم به ذکر است که مدل TA-1205 پیش‌تر نیز موفق به دریافت تاییدیه‌ی ECC به همراه مدل‌های TA-1212 و TA-1234 شده بود.

به صورت کلی تمام مشخصات ذکر شده برای هر سه دستگاه از جمله اندازه‌ی آن‌ها مشابه یکدیگر هستند و تفاوت‌های آن‌ها محدود به WCDMA و باندهای LTE است.

بنابراین هر دوی مدل‌های TA-1205 و TA-1216 با باتری WT130 با حجم ۲۹۲۰ میلی‌ آمپر ساعت و سیستم عامل اندروید همراه خواهند بود.

برخی از آن‌ها ممکن است به بازار آمریکا نیز راه یابند. ولی خب به احتمال زیاد مدل TA-1207 به عنوان نسخه‌ی جهانی معرفی می‌شود. نکته‌ی جالب اینکه مدل TA-1211 یا همان نوکیا ۲/۳ هم در لیست درخواست ورود به بازار آمریکا به چشم می‌خورد.

شاید این خود دلیلی باشد تا نتیجه بگیریم هر سه مدل TA-1207 و TA-1205 و TA-1216 عملکردی مشابه با نوکیا ۲/۳ خواهند داشت. بنابراین اگر دستگاه‌های مذکور نسخه‌های مختلفی از نوکیا ۱/۳ باشند، آن‌گاه خانواده‌ی نوکیا ۱ با تغییر بزرگی همراه خواهند بود که به خودی خود اتفاقی تازه و مثبت در موبایل‌های نوکیا است. زیرا در سال‌های قبل ما شاهد نوعی سردرگمی و پسرفت در موبایل‌های سری 8، 7 و 6 بودیم.

اما دستگاه‌های ارزان قیمت داستان متفاوتی دارند. موبایل‌هایی که قرار است نخستین تجربه‌ی برخی افراد از موبایل هوشمند باشند و اگر به هر دلیلی شاهد عملکرد ضعیف‌تر از انتظار و ناکارآمدی در آن‌ها باشیم، ممکن است کل برند نوکیا را در نظر این افراد تخریب کند. از این رو نوکیا احتیاج دارد تا دستگاه‌های ارزان قیمت و قابل اطمینان‌تری را در دستور کار قرار دهد.

انتظار می‌رود در رویداد MWC پیش رو شاهد معرفی این دستگاه‌ها از طرف نوکیا باشیم.

نظر شما چیست؟

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

 • محمدهادی 23/01/2020 :: 23:33

  بسیار عالی
  من به شخصه عاشق سری یکم
  چون لبه ی مرز معنای هوشمند بودنه
  امیدوارم با سخت افزار قابل قبول و البته نمایشگر و باتری باکیفیت ارائه بشه تا همه نگاهارو به سمت نوکیا بکشه

  ضمنا بیصرانه همچنان منتظر انتشار مشخصات قائم مقام پرچمداران نوکیا ینی سری ۸ ۲۰۲۰ هم هستیم آقا زمانی عزیز

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *