"/> یوهو سارویکاس JerryRigEverything را به آزمایش نوکیا 800 Tough دعوت کرد! | مای نوکیا

یوهو سارویکاس JerryRigEverything را به آزمایش نوکیا ۸۰۰ Tough دعوت کرد!

nokia 800 tough_022

احتمالا همه شما با Zack یا همان شخصی که تحت اکانت JerryRigEverything فعالیت دارد آشنایی دارید. او در زمینه آزمایش دوام گوشی های موبایل کاملا شناخته شد است و تقریبا در همه جا به نتایج آزمایش های او استناد می شود. اکنون Zack از دنبال کنندگان خود در توییتر سوال کرده که آنها دوست دارند او چه دستگاهی را مورد آزمایش قرار دهد، یا بهتر است بگوییم از بین ببرد!

در پاسخ به درخواست او، افراد زیادی دستگاه های مورد علاقه خود را عنوان کرده اند، ولی شاید جالب ترین مورد پاسخ یوهو سارویکاس به او باشد. سارویکاس که به ارتباط خوب با اهالی شبکه های اجتماعی شهرت دارد، اکنون در پاسخ به سوال JerryRigEverything به او پیشنهاد داده که نوکیا ۸۰۰ Tough را مورد آزمایش قرار دهد. در واقع سارویکاس به Zack گفته است که قصد دارد دو نوکیا ۸۰۰ Tough را به عنوان هدیه عروسی برای وی ارسال کند.

همان طور که می دانید نوکیا ۸۰۰ Tough چند روز پیش به عنوان نخستین گوشی جان سخت فنلاندی ها در IFA 2019 معرفی شد. موضوع جالب این است که حتی گوشی های هوشمند نوکیا نیز در سال های اخیر یکی از بهترین نتایج را در آزمون های JerryRigEverything کسب کرده بودند و حالا قطعا مشاهده نتیجه آزمایش نوکیا ۸۰۰ Tough بسیار جالب توجه خواهد بود.

هی من یک ایده دارم. من به عنوان هدیه عقب افتاده عروسی، دو دستگاه نوکیا ۸۰۰ Tough را برای شما ارسال می کنم؟! تبریک مجدد 🥳

— Juho Sarvikas (@sarvikas) September 10, 2019

سارویکاس همچنین در ادامه ویدیویی نیز برای Zack ارسال کرده است:

بنابراین، در هفته های آینده ما باید منتظر شکنجه و همچنین ویدیوی جداسازی قطعات نوکیا ۸۰۰ Tough از سوی JerryRigEverything باشیم. Zack در بررسی گوشی های موبایل کاملا با تجربه عمل می کند و توجه ویژه ای به طراحی و ساختار آنها دارد. مطمئنا شنیدن صحبت های او درباره نوکیا ۸۰۰ Tough جالب خواهد بود، چرا که انتظار می رود این گوشی در برابر شکنجه های زیادی مقاومت کند.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

 • محمدهادی 12/09/2019 :: 03:37

  ههههه هههههه
  یزیدتو یوهو جون
  ینی چه قد جای یه همچین مدیرای باحالی توی شرکتای خشک و پر دیسیپلین کشور خالیه
  ینی آدم عشق میکنه این کل کل کردنای واقعی با چاشنی طنزشونو میبینه
  خوشحالم مدیر شرکت گوشی های نوکیا یکی با اخلاقو روحیات مورد پسند اکثریت شبکه های اجتماعیه
  ما بتو افتخار میکنیم یوهو حون
  خیلی دوستدارم نتیجه شکنجه های معروف زاک رو روی جان سخت ترین مدل نوکیا که خودشم جان سخت ترین سازنده ی تلفن همراهاست رو ببینیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *