رابط کاربری جدید اپلیکیشن Nokia WiFi بعد از دریافت به روزرسانی

Nokia-WiFi-app-2-Update-012021

نوکیا به روزرسانی برای اپلیکیشن Nokia WiFi خود منتشر کرده که به دارندگان بیکن های Nokia WiFi کمک می کند تا اینترنت خانه خود را کنترل کنند. ورژن جدید این اپلیکیشن رابط کاربری جدیدی را برای آن به ارمغان آورده و در حال حاضر رنگ آبی نوکیا را به خود گرفته است. این اپلیکیشن هم اکنون کمی سریعتر از قبل شده که پیشرفت خوبی برای آن محسوب می شود.

رابط کاربری جدید از طراحی خوبی برخوردار می باشد، سوئیچ کردن به یک شبکه WiFi مهمان از آنجایی که کنترل آن در قسمت بالا قرار گرفته به راحتی قابل انجام است و از آنجایی که تست Ookla کاملا تجمیع شده به راحتی می توانید سرعت WiFi خانگی خود را بررسی کنید. همچنین کنترل دستگاه های متصل، پروفایل های خانواده و بررسی بیکن ها به راحتی صورت می پذیرد.

این اپلیکیشن در استور Google Play و استور Apple در دسترس کاربران قرار گرفته است، بنابراین اگر از بیکن های Nokia WiFi استفاده می کنید، این به روزرسانی را بررسی کنید. همچنین می توانید برای آشنایی بیشتر با بیکن 3 (Nokia WiFi Beacon 3) بررسی انجام شده بر روی آن را از طریق این لینک مطالعه فرمایید.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • Hossien.k 18/01/2021 :: 11:21

    واقعا نوکیا داره تو امکانات ارتباطی ضعیف عمل می‌کنه الان مثلا نوکیا ۷.۲ از cat6 استفاده می‌کنه اما شیائومی ردمی نوت ۸ از cat12 استفاده می‌کنه این واقعا یکم رو اعصابم که نوکیا با اون همه سابقه درخشان تو آنتن و مخابرات و با اینکه نوکیا خودش تو کار ساخت تجهیزات مخابراتی هست اما گوشی هاش تو آنتن دهی از شرکت آشغال ساز شیائومی عقبند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *