"/> صدور گواهی FCC برای گوشی نوکیا TA-1159 با باتری 3920 میلی آمپر ساعتی | مای نوکیا

صدور گواهی FCC برای گوشی نوکیا TA-1159 با باتری ۳۹۲۰ میلی آمپر ساعتی

nokia logo on phone

این روزها گوشی های ناشناخته متعددی از نوکیا در حال ظهور هستند و ما آنها را در پایگاه های مختلف مشاهده می کنیم. اکنون FCC اسناد مربوط به گواهینامه صادر شده برای گوشی جدید نوکیا TA-1159 را منتشر کرده است.

نوکیا TA-1159 می آید

اسناد موجود در صفحات FCC اطلاعات زیادی در مورد گوشی نوکیا TA-1159 را نشان نمی دهد، ولی به هر حال ما را با برخی از جزئیات آن آشنا می سازد. به عنوان مثال، ابعاد دستگاه به وضوح در این اسناد دیده می شود که نشان می دهد TA-1159 می تواند کمی بزرگتر از نوکیا ۷ پلاس باشد. همچنین، اکنون ما می دانیم که نوکیا TA-1159 دارای باتری نسبتا بزرگ ۳۹۲۰ میلی آمپر ساعتی خواهد بود که می تواند برای تامین انرژی یک صفحه نمایش بیش از ۶ اینچی مناسب باشد.

این بار تصویر محل قرارگیری آنتن، شکل بدنه دستگاه را نشان نمی دهد، اما مشخص است که این دستگاه دارای آنتن NFC نمی باشد. عدم وجود آنتن NFC می تواند نشان دهنده این باشد که TA-1159 یک دستگاه رده پایین یا نسخه ای خاص مانند نوکیا ۳٫۱ پلاس برای اپراتور کریکت است. هنوز هیچ اطلاعاتی از سخت افزار این دستگاه در دسترس نیست، بنابراین به نظر می رسد باید منتظر افشای اطلاعات بیشتری در رابطه با این گوشی هوشمند جدید باشیم.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • محمدهادی 27/03/2019 :: 22:40

    پس چرا هیچ خبری از ۶.۲ و ۵.۲ نیست؟
    بنظر من بهترین مدلای نوکیا توی ۵و۶ خلاصه میشن

  • amer 27/03/2019 :: 23:48

    سلام جناب زمانی:
    به نظر جنابعالی nokia6.2ماه اینده معرفی میشه.باتشکر و خسته نباشید از شما و همکاران محترم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *