طیف جدیدی از تلویزیون های هوشمند نوکیا به Flipkart می آیند

Nokia-TV-new-dimensions

نوکیا از طریق حساب کاربری رسمی توییتر خود اعلام کرده طیف جدیدی از تلویزیون های هوشمند نوکیا در تاریخ 6 اکتبر معرفی خواهند شد. طبق متنی که در این توییت آمده و از Flipkart نیز نام برده شده، طیف جدیدی از تلویزیون ها در هند در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت و این در حالی است که برای عرضه بین المللی آن باید همچنان منتظر بمانیم.

در حساب توییتری نوکیا آمده :

برای تجارب جدید در ابعاد جدید با طیف جدید تلویزیون های هوشمند نوکیا آماده شوید، این تلویزیون ها از 6 اکتبر (15 مهر ماه) تنها در Flipkart عرضه می شوند. با ما همراه باشید.

نوکیا و Flipkart در حال حاضر با یکدیگر همکاری می کنند و Flipkart مسئولیت لایسنس تلویزیون های برند نوکیا را در هند بر عهده دارد و این تلویزیون ها را در ابعاد 43 ، 55 و 65 در فروشگاه آنلاین خود به فروش می رساند. توییت منتشر شده در حساب کاربری جهانی نوکیا اشاره به طیف جدیدی از تلویزیون ها دارد، شاید این بدان معناست که نسل دوم تلویزیون های هوشمند نوکیا در قطرهای چندگانه عرضه خواهند شد.

همچنان اندورید 9 پای بر روی این تلویزیون های هوشمند اجرا می شود. خبرهای تکمیلی درباره آنچه Flipkart و نوکیا در حال آماده سازی آن هستند در تاریخ 6 اکتبر منتشر خواهد شد.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • علیرضا 04/10/2020 :: 21:21

    وضعیت گوشی رو درست کن، تلویزیون پیشکش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *