آیا این قاب محافظ در آمازون تایید می کند که نوکیا ۸٫۱ پلاس در راه است؟!

Nokia-8.1-Plus-or-6.2-2

در اوایل سال ۲۰۱۹، OnLeaks اولین رندرها از یک دستگاه نوکیا که دارای یک حفره در صفحه نمایش خود بود را منتشر کرد و اشاره کرد که این گوشی احتمالا نوکیا ۸٫۱ پلاس نام دارد. سپس Nokia Anew ادعا کرد که این دستگاه نوکیا ۶٫۲ است و HMD Global قصد ندارد که آن را در MWC19 رونمایی کند تا بتواند بیشتر بر روی نوکیا ۹ PureView تمرکز داشته باشد. در حقیقت این موضوع اتفاق افتاد، اما در عین حال، ما تا کنون هنوز هیچ اطلاعات جامعی در مورد نام این دستگاه به دست نیاورده بودیم.

قاب محافظ نوکیا ۸٫۱ پلاس در آمازون؛ تکرار برنامه نوکیا ۹ PureView

آیا این قاب محافظ در آمازون تایید می کند که نوکیا 8.1 پلاس در راه است؟! 1

اکنون اگر شما در اینترنت اقدام به جستجو برای قاب محافظ نوکیا ۸٫۱ کنید، ممکن است به راحتی یک قاب نوکیا ۸٫۱ پلاس را در فروشگاه آمازون مشاهده کنید که ۸ دلار قیمت دارد. با پیدا شدن این قاب محافظ، حالا به نظر می رسد تنها OnLeaks نیست که تصور می کند گوشی آینده نوکیا که دارای حفره نمایشگر است نوکیا ۸٫۱ پلاس نام خواهد داشت. پیش از این نیز ما ماه ها قبل از معرفی نوکیا ۹ PureView شاهد قرار گرفتن قاب های مخصوص این گوشی در فروشگاه های مختلف بودیم که بیشتر آنها طراحی و نام دستگاه را به درستی فاش کرده بودند.

دستگاه موجود در صفحه فروش این قاب محافظ کاملا شبیه رندرهای منتشر شده توسط OnLeaks به نظر می رسد و در پشت آن نیز ما شاهد همان زبان طراحی اخیر HMD که در نوکیا ۶٫۱ پلاس و ۸٫۱ استفاده شده، هستیم.

هر چند هنوز هیچ چیز در رابطه با این گوشی نوکیا مشخص نشده است، ولی اکنون می توان گفت که احتمال استفاده از نام نوکیا ۸٫۱ پلاس به جای نوکیا ۶٫۲ برای این گوشی بیشتر شده است. البته نام دستگاه یکی از کم اهمیت ترین چیزها است و ما بیشتر منتظر افشای اطلاعاتی درباره سخت افزار و زمان معرفی این گوشی زیبا هستیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *