"/> نمونه اولیه قاب پشتی نوکیا 9 PureView با سوراخ اسکنر اثر انگشت را تماشا کنید | مای نوکیا

نمونه اولیه قاب پشتی نوکیا ۹ PureView با سوراخ اسکنر اثر انگشت را تماشا کنید

Nokia 9 PureView prototype back cover-top

انجمن چینی Nokibar محل بسیار مناسبی برای طرفداران نوکیا است، چرا که همواره اطلاعاتی منحصر به فردی از آنجا به بیرون نشت می کند که معمولا هم درست هستند. در این انجمن موارد مرتبط زیادی با نوکیا وجود دارد و گاهی اوقات اولین تصاویر از گوشی های معرفی نشده نوکیا، حتی پیش از افشا توسط مشهورترین افشاگران دنیا، در این انجمن به نمایش گذاشته می شود. اکنون تصاویری از قابل پشتی شیشه ای یک گوشی نوکیا منتشر شده که به نظر می رسد مربوط به نمونه اولیه گوشی پنج دوربینه نوکیا ۹ PureView بوده است.

همان طور که در عکس منتشر شده در Nokibar مشاهده می شود، Nokia Mobile در ابتدا قرار بوده برای نوکیا ۹ PureView از همان اسکنر اثر انگشت سنتی استفاده کند، ولی بعدا تصمیم آنها تغییر کرده و از تکنولوژی جدیدتر، یعنی اسکنر اثر انگشت در زیر نمایشگر برای این گوشی استفاده کرده اند که حرکت بسیار منطقی و خوبی بوده است.

همچنین در این عکس ها حلقه های مسی در حاشیه سوراخ های دوربین دیده می شود که ظاهری بسیار عالی را رقم زده اند. البته برخی ناسازگاری ها در این طراحی وجود دارد، زیرا سوراخ LED فاقد این حلقه است. به هر حال ، نوکیا ۹ PureView مشکی با حاشیه های مسی بسیار جذاب به نظر می رسد و شاید بهتر بود نوکیا این رنگ را نیز به طور رسمی به بازار عرضه می کرد.

همچنین مدتی پیش در ویدیویی ما شاهد حضور یک نوکیا ۹ PureView خاکستری رنگ بودیم که نشان می دهد فنلاندی ها رنگ های گوناگونی از این گوشی را آزمایش می کرده اند. به هر حال می توان امیدوار بود در نسل بعدی نوکیا ۹ PureView ما گزینه های رنگی بیشتری را از سوی HMD مشاهده کنیم.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • محمدهادی 30/07/2019 :: 16:01

    دقیقا نوکیا باید رنگای دخترونه و رنگای اسپرت و جذاب و تو محصولاتش استفاده کنه
    همه رقیباش دارن بهترین رنگارو بکارمیبرن،سامسونگ و هواوی و شیایومی همینطور

  • مسیحا 31/07/2019 :: 13:52

    بزودی یکیش میخرممم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *