"/> افشای عکسی از نمونه اولیه یک نوکیا 9 PureView در رنگ خاکستری | مای نوکیا

افشای عکسی از نمونه اولیه یک نوکیا ۹ PureView در رنگ خاکستری

nokia-9-pureview-hopea-2

گوشی های هوشمند نوکیا در دوران سیمبین اغلب به رنگ مشکی بودند. با معرفی سری گوشی های نوکیا لومیا یا حتی پیش از آن، نوکیا N9 که با رنگ فیروزه ای از راه رسید، جهان گوشی های هوشمند رنگارنگ تر شد. ولی با انتقال برند نوکیا به مایکروسافت، همانند عرف بازار، دستگاه های لومیا نیز اغلب در رنگ های سیاه و سفید ارائه شدند و دیگر خبری از آن تنوع رنگی قبل وجود نداشت.

نوکیا ۹ PureView در رنگ خاکستری

هنگامی که HMD Global نوکیا ۸ مسی رنگ را معرفی کرد، ما تصور می کردیم دوباره گزینه های رنگی بیشتری را خواهیم یافت، اما پس از آن نیز این شرکت دوباره بیشتر گوشی های خود را در رنگ های نقره ای و مشکی معرفی و عرضه کرد. بسیاری از کابران خواستار افزایش تنوع رنگی دستگاه ها هستند و ارائه گوشی ها در رنگ های متنوع بدون شک می تواند در میزان فروش آنها تاثیر به سزایی داشته باشد.

رنگ های لومیا 920

نوکیا ۹ PureView به عنوان برترین گوشی هوشمند فنلاندی ها، تنها در یک رنگ زیبا، یعنی آبی به بازار عرضه شده است، ولی ما انتظار داشتیم که نوکیا رنگ های بیشتری را برای این گوشی در نظر بگیرد.

نوکیا 9 PureView در رنگ خاکستری

به هر حال، عکس هایی که اخیرا از نوکیا ۹ PureView در رنگ خاکستری فاش شده نشان می دهد که HMD به دنبال ارائه پرچمدار دوربین محور خود در رنگ بیشتری بوده است. در این تصویر، شما می توانید یکی از آخرین نمونه های اولیه ۹ PureView یا مدل پیش تولید آن را که به رنگ تقریبا خاکستری ساخته شده مشاهده کنید. این رنگ نیز همانند رنگ آبی نوکیا ۹ PureView بسیار زیبا و جذاب به نظر می رسد و ما امیدواریم در آینده شاهد از راه رسیدن این دستگاه با این رنگ جدید باشیم، هر چند هنوز هیچ اطلاعاتی در این رابطه در دست نیست.

نظر شما در مورد رنگ خاکستری نوکیا ۹ PureView چیست؟

دیدگاه ها

  • سعید 24/06/2019 :: 16:25

    امیدوارم رنگ های جدیدش رو معرفی کنه من خودم به شخصه یکی از خریدار هاش میشم

  • massiha 25/06/2019 :: 03:17

    بخصوص رنگ زرد با حلقه ی مشکی دور دوربین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *