نوکیا در بین اخلاق‌مدارترین شرکت‌های 2021

Nokia-Espoo

به تازگی موسسه‌ی Ethisphere لیست اخلاق‌مدارترین شرکت‌های ۲۰۲۱ را منتشر کرده که نام نوکیا برای چهارمین سال متوالی در آن به چشم می‌خورد.

Ethisphere موسسه‌ای است که در زمینه‌ی دنبال کردن فعالیت شرکت‌ها و هدف گذاری برای بهبود معیارهای اخلاقی، فعالیت می‌کند تا از زنجیره‌ی ارزش‌های معنوی حمایت کند. این معیارها شامل فرهنگ کاری، اقدامات زیست محیطی، اخلاق و سازگاری، مالکیت، تنوع و خلاقیت، می‌شوند.

در لیست این موسسه‌ نام ۱۳۵ شرکت از ۲۲ کشور و ۴۷ صنعت مختلف وجود دارد. نوکیا یکی از سه شرکت حوزه‌ی مخابرات و تنها شرکت فنلاندی حاضر در این لیست است.

آقای Timothy Erblich، مدیر عامل Ethisphere، در این باره می‌گوید:

در طول سال پرفشار ۲۰۲۰، نوکیا همچنان انعطاف پذیر و پایبند به فعالیت یکپارچه بود که منجر به پرورش فرهنگی مبتنی بر ارزش‌های اخلاقی، ایجاد اعتماد به برند در بازار و بهبود فضای تجاری در سطح جهان شد. ما دستیابی به این مهم را به نوکیا تبریک می‌گوییم.

برای مشاهده‌ی لیست کامل این موسسه، از این لینک اقدام کنید.

نظر شما چیست؟

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • Hossien.k 27/02/2021 :: 18:12

    اینا چه فایده ای داره ؟؟؟ وقتی نوکیا حتی نمی تونه یه میان رده تولید کنه که با سامسونگ و شیائومی رقابت کنه دیگه پرچمدار که بماند واقعا هیچ وقت از نوکیا ما امید نشده بودم ولی الان دارم ما امید میشم نه تنها من بلکه بیشتر دوست داران نوکیا ما امید شدن الان این ۷.۲ که دست کنه دیگه توان رقابت با میان رده های سامسونگ و شیائومی نداره چون سامسونگ و شیائومی هر ماه دارن چند تا میان رده جدید معرفی میکنن واقعا دیگه نمی دونم چی بگم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *