نوکیا بخشی از کسب‌وکار کابلی خود را فروخت

bA Nokia sign is seen at the company’s headquarters in Espoo

چندی پیش نوکیا رسماً از فروش بخشی از کسب‌وکار کابلی خود به شرکت کانادایی Vecima Networks طی یک قرارداد خبر داد. این قرارداد شامل نوکیا Gainspeed (دسترسی به معماری توزیع شده‌ی DOCSIS و EPON/DPoE) می‌شود تا بخش کابلی فنلاندی‌ها ساده‌تر از همیشه شود.

فناوری‌ها و محصولات اشاره شده در این قرارداد با مجموعه محصولات توزیعی موجود در شرکت Vecima ادغام خواهند شد. همچنین آن دسته از کارکنان نوکیا که روی همین محصولات در حال کار بودند، به Vecima Networks منتقل خواهند شد.

البته نوکیا کسب‌وکار کابلی خود را در زمینه‌های موبایلی، مسیریابی، حمل و نقل، فیبری و دسترسی به شبکه‌های بی‌سیم ثابت، حفظ خواهد کرد. به علاوه اینکه نوکیا و Vecima در آینده موقعیت‌های یکپارچه و جدیدی در دسترسی‌های کابلی ایجاد خواهند کرد.

به صورت ساده و کلی، نوکیا قسمتی از کسب‌وکار کابلی خود را به Vecima فروخته است. اما همکاری‌های مشترک با کانادایی‌ها ادامه خواهد داشت. با این تفاوت که دیگر مسئولیت توزیع محصولات، ارائه‌ی راه‌حل‌ها و مسائل مربوط به مشتریان، بر عهده‌ی نوکیا نخواهد بود.

لازم به ذکر است که هنوز ارزش این قرارداد اعلام نشده است.

نظر شما چیست؟

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • mamalkamal 09/08/2020 :: 18:24

    چیکار دارن میکنن حس میکنم نوکیا رو مثل ایران به حراج گذاشتن

  • محمد 09/08/2020 :: 19:21

    سلام دوستان من نوکیا 6.1دارم چند وقته کسی که بامن تماس میگیره اینقدر صداش کم هست پشت تلفن که نمی شنوم لطفا راهنمایی کنید

  • Hooman 10/08/2020 :: 14:14

    كسب و كار كابلي چي هست اصن؟!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *