نوکیا بیشترین سهم بازار را در کسب و کار نرم افزارهای مخابراتی دارد

editorial-nokia-logo-glass-building-footage-086644970_prevstill

تحلیلگران Analysys Mason به تازگی گزارش سالانه خود را برای بازار جهانی خدمات و نرم افزارهای مخابراتی منتشر کرده اند. طبق این گزارش، ارزش این بازار با رشد تقریبا یک درصدی، اکنون به 66.1 میلیارد دلار رسیده است. جالب ترین موضوع این است که سهم نوکیا در این بازار نزدیک به 4.8 میلیارد دلار است، که این رقم نوکیا را در جایگاه اول این بخش قرار می دهد.

نوکیا در سال های اخیر سرمایه گذاری زیادی بر روی توسعه خدمات نرم افزاری برای شبکه ها انجام داده است و حالا این گزارش جدید ثابت می کند که فنلاندی ها انتخاب خوبی داشته اند و در این راه موفق بوده اند.

بیشترین سرمایه گذاری ها بر روی بهبود مدیریت شبکه های همراه 5G بوده است که اکنون بیشتر به صورت ابری است. نوکیا محصولات نرم افزاری خود را به سمت یک بنیاد نرم افزار مشترک (CSF) متمایل ساخته که مبتنی بر ابر، چند شبکه ای، چند فروشنده ای، آماده برای 5G و بهینه شده برای پلتفرم های های تبری عمومی است. این کار باعث می شود که پیاده سازی شبکه های 5G و همچنین فرآیند سرویس دهی و به روز رسانی های احتمالی آینده شبکه ها بسیار ساده تر شود.

علاوه بر این، این روند سازماندهی مجدد، منجر به ایجاد یک نرم افزار اختصاصی تشکیلات ارائه به بازار شده است، که در نهایت منجر به سازماندهی مجدد قاب توجه تشکیلات تحقیق و توسعه و تحویل نوکیا گردیده است.

این بخش یا سازمان جدید هنوز در سایت این شرکت ذکر نشده است، اما اگر واقعا یک تغییر اساسی در ساختار نوکیا باشد، احتمالا ما به زودی در مورد آن چیزهای بیشتری دریافت خواهیم کرد.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • محمدهادی 09/10/2019 :: 19:50

    دمشگرم نوکیا
    هیچ وقت از اصل خودش جدا نشده،ینی فعالیت در حوزه ی مخابرات و ارتباطات
    ایشالا روز به روز سود آورتر شه براش و ما سال به سال نوکیارو شرکتی غول پیکرتر و عظیم تر ببینیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *