"/> نوکیا در میان 500 شرکت برتر جهان؛ جایگاه 466 در لیست Fortune500 | مای نوکیا

نوکیا در میان ۵۰۰ شرکت برتر جهان؛ جایگاه ۴۶۶ در لیست Fortune500

Nokia-logo-001

فورچون (Fortune) به عنوان یکی از معروف ترین و معتبرترین موسسات دنیا، هر سال فهرستی از ۵۰۰ شرکت برتر دنیا از لحاظ درآمد را منتشر می کند. سال گذشته پس از چندین سال، ما شاهد ورود مجدد نوکیا به لیست Fortune500 بودیم و حالا این موسسه لیست خود را برای سال جاری به روز رسانی کرده که در آن دوباره نام نوکیا مشاهده می شود.

در لیست امسال، نوکیا نسبت به سال گذشته ۹ پله سقوط کرده و اکنون در جایگاه ۴۶۶ و بالاتر از شرکت های Heineken و شیائومی قرار گرفته است. روند نزولی درآمد نوکیا در سال جاری قابل حدس بود، اما با گسترش استفاده از شبکه های ۵G در سراسر جهان، ما می توانیم منتظر بهبود وضعیت نوکیا در لیست سال های بعد باشیم.

طبق این گزارش، نوکیا امسال ۲۶ میلیارد دلار درآمد و ۴۰۱ میلیون دلار زیان داشته است، که نسبت به زبان ۱٫۶ میلیارد دلاری سال گذشته این شرکت، یک پیشرفت بزرگ محسوب می شود. با ۱۰۳،۰۸۳ کارمند، نوکیا در موقعیتی قرار دارد که توانایی بهبود جدی وضعیت خود را دارد. با عرضه دستگاه هایی همچون نوکیا Beacon و بازگشت به بازار مصرف کنندگان و همچنین کنترل بیشتر بر روی نام تجاری خود در زمینه گوشی های موبایل، ممکن است به زودی ما شاهد صعود چشمگیر این شرکت در لیست ۵۰۰ شرکت برتر جهان باشیم.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *