"/> نوکیا شریک اصلی KDDI ژاپن برای ارائه شبکه 5G | مای نوکیا

نوکیا شریک اصلی KDDI ژاپن برای ارائه شبکه ۵G

Japanese-operator-KDDI-deploys-new-ultra-broadband-solution-from-Nokia-696×467

این روزها بسیاری از اپراتورهای بزرگ جهان در حال آماده سازی تجهیزات خود برای شبکه ۵G هستند و در این میان نوکیا به واسطه تلاش های بزرگ خود توانسته به یکی از برترین شرکت ها در ارائه این خدمات تبدیل شود. حالا نوکیا رسما اعلام کرده است که این شرکت به عنوان شریک اصلی در ارتقای شبکه KDDI به ۵G انتخاب شده است.

KDDI یکی از بزرگ ترین شرکت های مخابراتی ژاپن است و آنها استفاده از راهکار دسترسی رادیویی پیشرو در صنعت، یعنی AirScale را در سال ۲۰۲۰ آغاز خواهند کرد. راهکار AirScale نوکیا از شبکه های ۴G و ۵G پشتیبانی می کند، بنابراین در کنار به کارگیری فناوری جدید ۵G، شرکت KDDI یک زیرساخت جدید شبکه ۴G را نیز به دست خواهد آورد.

قرارداد برای رادیو ۵G روابط تنگاتنگ بین این دو شرکت را که بیش از دو دهه قدمت دارد، دوباره تقویت می کند. نوکیا یک تامین کننده موجود برای KDDI در سراسر فناوری های متعدد از قبیل رادیو، شبکه های ثابت، شبکه اصلی موبایل و چندین راهکار نرم افزاری است. شبکه ۵G می تواند KDDI را در هر دو باند فرکانسی cmWave و mmWave پشتیبانی کند و فادر خواهد بود بر روی هر دو معماری توزیع شده و متمرکز پیاده سازی شود.

این شبکه در سراسر ژاپن پیاده سازی می شود و پهن باند موبایل پیشرفته (eMBB) را به مصرف کنندگان و ارتباطات ماشینی پیشرفته (eMTC) که کاربردها و خدمات متعدد برای صنایع در عصر ۵G را فراهم می کند، را ارائه می دهد. معماری شبکه نیز برای فعال کردن اتصال ۵G دارای تاخیر کم و فوق العاده قابل اعتماد (URLLC) متحول می شود.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

 • amer 03/10/2019 :: 10:39

  خبر خوبی مرسی
  سلام جناب زمانی
  امریکا تجهیزات ۵Gنوکیا را جایگزین هواوی مرحوم میکند

  • امیر زمانی 03/10/2019 :: 10:49

   سلام
   ممنون بزودی پوشش داده میشه

 • ابراهیم 03/10/2019 :: 20:45

  ای جااااان هرروز یه خبر خوب ایشالا به جایگاه واقعیت برسی
  ممنون از شما اقای زمانی که لحظه به لحظه اخبار نوکیا رو پوشش میدید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *