نوکیا موبایل به روزرسانی برای اپلیکیشن دوربین نوکیا 8.3 منتشر کرد

Nokia-8.3-5G-camera-module

نوکیا موبایل به روزرسانی برای اپلیکیشن دوربین نوکیا 8.3 5G منتشر کرده و باگی که اخیرا در آن پیدا شده را برطرف می کند. این باگ که به احتمال زیاد ناشی از ویژگی Scene Detection بوده، باعث کرش کردن اپلیکیشن دوربین در گوشی های نوکیا 8.3 5G در سراسر جهان می شود.

این به روزرسانی در استور Google App در دسترس دارندگان این گوشی قرار گرفته است. ورژن این اپلیکیشن در حال حاضر به ورژن 97.10.1400.53 ارتقا یافته و به خوبی کار می کند و امیدواریم مشکلی که بسیاری از دارندگان این گوشی تجربه کرده اند را رفع کند. بنابراین افرادی که این گوشی را در اختیار دارند باید به روزرسانی اپلیکیشن دوربین خود را چک کنند.

همچنین، بسیاری از کاربران نوکیا 3.4 مشکل کرش اپلیکیشن دوربین نوکیا 3.4 را گزارش کرده اند. اما هنوز به روزرسانی برای اپلیکیشن دوربین این گوشی منتشر نشده است.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

 • افشین 12/01/2021 :: 07:44

  دوستان سلام. کسانی که با سیو نشدن عکس در برنامه گوگل کمرا مشکل دارند این کار رو انجام بدند ما رو هم دعا کنند. تو تنظیمات قسمت بهینه سازی مصرف باتری روی برنامه ها رو پیدا کنید . برنامه های بهینه شده رو نگاه کنید و برنامه گوگل کمرا رو از حالت بهینه سازی مصرف باتری در بیارید(گوگل کمرا وقتی عکس میندازه از سی پی یو برای پردازش عکس کار میکشه که سیستم گوشی به عنوان یک برنامه با مصرف زیاد باتری شناساییش میکنه و میزان استفاده برنامه رو از باتری کم میکنه) با این کار شما مجوز استفاده بیشتر از باتری رو به گوگل کمرا میدید و در کمال ناباوری میبینید که دیگه گوگل کمرای شما هنگ نمیکنه – گوشی من نوکیا 6.1 هست . در ضمن دوستانی که نوکیا 3.2 دارند هم میتونید برید تو سایت نوکیا پاوریوزر و گوگل کمرا مخصوص نوکیا 6.1 اندوید ده latest رو دانلود کنید . این ورژن از برنامه روی نوکیا 3.2 هم بدون مشکل کار میکنه.

  • افشین 12/01/2021 :: 10:55

   برای غیر فعال کردن بهینه سازی باتری روی گوگل کمرا مراحل زیر رو برید
   تنظیمات/برنامه ها و اعلان ها/ پیشرفته/دسترسی ویژه برنامه/ بهینه سازی مصرف باتری/ همه برنامه ها/ camera px رو پیدا کنید/ بهینه سازی نشود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *