نوکیا و اریکسون با همکاری SK telecom در حال کار بر روی شبکه ۶G هستند!

Nokia-Ericsson-6G

این روزها همچنان گزارش ها و اخبار زیادی پیرامون شبکه ۵G در حال انتشار است و انتظار می رود این شبکه به زودی در بسیاری از مناطق جهان به کار گرفته شود. با توجه به اینکه هنوز شبکه ۵G به طور عمومی و گسترده رواج پیدا نکرده، شاید صحبت از استاندارد بعدی شبکه های مخابراتی جهان، یعنی ۶G کمی خنده دار به نظر برسد، ولی این چیزی است که واقعا در حال رخ دادن است.

توسعه شبکه ۶G با همکاری نوکیا، اریکسون و SK telecom

به تازگی اخباری منتشر شده که نشان می دهد SK Telecom با شرکت های نوکیا و اریکسون قراردادی را برای تحقیق و توسعه بر روی شبکه ۶G امضا کرده است! این شرکت مخابراتی مستقر در کره جنوبی، مسلما می خواهد گوی رقابت را سایر رقبا برباید، چرا که آنها در حال کار بر روی یافتن و به رسمیت شناختن فن آوری های کلیدی هستند تا نهایتا استانداردهایی را برای شبکه های ۶G وضع کنند.

از آنجایی که نوکیا و اریکسون بزرگترین تامین کنندگان تجهیزات شبکه ۵G برای SK بوده اند، منطقی است که این شرکت همچنان به دنبال توسعه کسب و کار خود با آنها باشد. کره جنوبی در حال حاضر دارای ۲۶۰،۰۰۰ مشترک در شبکه ۵G فعلی خود است، ولی آنها همچنان می خواهند پای خود را فراتر بگذارند و رقیبی در زمینه اینترنت نداشته باشند.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • smp ۳۱/۰۳/۱۳۹۸ :: ۱۳:۳۸

    احتمالا منظورشون +۵g باشه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *