نوکیا اعلام کرد که این شرکت ۴۲ قرارداد تجاری ۵G را به امضا رسانده است

Nokia-5G-Networks

همان طور که می دانید نوکیا یکی از پیشتازان صنعت ۵G در جهان است و تلاش های زیادی برای توسعه این شبکه انجام داده است. نوکیا پیش از این اعلام کرده بود که تا پایان ماه مارس، این شرکت ۳۰ قرارداد تجاری ۵G را با اپراتورهای مختلف امضا کرده است. دو ماه پیش شرکت هواوی هنوز یکی از مهره های مهم به شمار می آمد و از این رو، امضای ۳۰ قرارداد برای نوکیا موفقیت بزرگی محسوب می شد.

۴۲ قرارداد حاصل دستاورد تلاش های نوکیا در صنعت ۵G

اکنون نوکیا رسما اعلام کرده است که آنها ۴۲ قرارداد تجاری ۵G را در دست دارند که بدان معنی است که هر هفته موفق به عقد یک قرارداد جدید شده اند. اپراتورهایی مانند T-Mobile، Telia و Softbank از نمونه کارهای عظیم ۵G نوکیا استفاده خواهند کرد و نوکیا همچنین اظهار داشته که برخی از مشتریان قبلی آنها در زمینه ۴G، تجهیزات ۵G بیشتری از نوکیا را نسبت به آنچه که برای گسترش شبکه های ۴G استفاده کرده بودند به کار خواهند گرفت.

نوکیا اعلام کرد که این شرکت 42 قرارداد تجاری 5G را به امضا رسانده است 1

به نظر می رسد همه چیز برای نوکیا بر وفق مراد است، زیرا با توجه به گزارش های رسمی اخیر، فنلاندی ها موفق شده اند قراردادهای بیشتری را نسبت به سایر تامین کنندگان این صنعت از آن خود کنند. این قراردادها با بسیاری از اپراتورها در سراسر جهان امضا شده است و نوکیا در حال حاضر به دنبال معرفی کارهای خود برای اپراتورهای موجود در بازارهای نوظهور مانند آمریکای لاتین و هند است. هواوی هنوز هم یک رهبر در صنعت شبکه است، اما اکنون زمان تغییرات اساسی در بازار فرا رسیده است و نوکیا در حال رقابت با شرکت سوئدی اریکسون است تا قراردادهای بیشتری را در اختیار بگیرد.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • Morteza ۱۷/۰۳/۱۳۹۸ :: ۱۲:۰۱

    ننگ به ماکروسافت که ده سال تمام به برند نوکیا لطمه وارد کرد . من اگه بجای نوکیا بودم از این شرکت ماکروسافت شکایت میکردم برای افول و کم کاری در عرصه محصولات .
    بعضی از گوشی ها بدست میگیرم کیفیت دوربین و کارایی به دل نمی شینه و هنوز هم نوکیا جایگاه خودش داره . ظاهراً نوکیا ؛ ایران تحریم کرده برای محصولات مخابراتی ولی خوشحال میشدیم قراردادی مابین این شرکت و دولتمردان سودجو ما قرار می‌گرفت .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *