نوکیا 9 PureView رسما وارد هند شد

nokia-9-review-5

نوکیا 9 PureView به واسطه دوربین پنج گانه منحصر به فرد و عجیب خود مورد توجه بسیاری قرار گرفته و دوستداران نوکیا در هند نیز ماه ها بود که چشم انتظار از راه رسیدن این پرچمدار بودند. چند روز قبل حساب توییتر Nokia Mobile هند رسما به معرفی نوکیا ۹ PureView اشاره کرد و تایید کرد که این گوشی به زودی وارد این کشور خواهد شد. حالا زمان عمل به این وعده فرا رسیده است.

فروش نوکیا 9 PureView از امروز به طور رسمی در هند آغاز شده است و این گوشی از طریق فروشگاه رسمی نوکیا و همچنین Flipkart.com در دسترس خریداران قرار دارد. همچنین از 17 جولای، این دستگاه از طریق سایر خرده فروشان نیز در دسترس خواهد بود.

پرچمدار پنج دوربینه فنلاندی ها در هند 49،999 روپیه یا تقریبا 650 یورو قیمت گذاری شده است. خریداران این گوشی همچنین یک هدفون BH-705 True Wireless Earbuds به ارزش 9،999 روپیه، یک هدیه به ارزش 5،000 روپیه و تخفیف نقدی بسته به نحوه پرداخت آنها، دریافت خواهند کرد.

قیمت نوکیا 9 PureView در هند کمی بالاتر از انتظار به نظر می رسد، چرا که همیشه نوکیا موبایل بهترین قیمت دستگاه های خود را در هند ارائه می کرده است. یکی از دلایل این موضوع می تواند پیچیده بودن تولید این دستگاه و محدودیت موجودی آن باشد که سبب شده فنلاندی ها نتوانند قیمت دستگاه را مانند همیشه پایین تر انتخاب کنند.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *