گوشی نوکیا Starlord نیز در Geekbench مشاهده شد

Nokia-logo-phone 2

پس از گذشت تنها چند ساعت از حضور گوشی جدید نوکیا Daredevil، یا آنچه که Geekbench نوکیا 7.2 نامیده، در پایگاه داده بنچمارک Geekbench، یک گوشی هوشمند دیگر از نوکیا نیز در این پایگاه مشاهده شده است. این گوشی همان Starlord است  که مدتی قبل نیز خبرهایی در رابطه با آن منتشر شده بود و انتظار می رود در نهایت HMD Global آن را تحت نام نوکیا 5.2 یا شاید 6.2 معرفی نماید.

نوکیا Starlord به دنال Daredevil

اطلاعات موجود در پایگاه داده Geekbench نشان می دهد که نوکیا Starlord نیز احتمالاً از پردازنده اسنپ دراگون 660 بهره خواهد برد، ولی فرکانس پایه کمتری برای آن در نظر گرفته شده است. بر اساس این اطلاعات، گوشی نوکیا Daredevil فرکانس پایه 1.84 گیگاهرتز خواهد داشت، در حالی که پردازنده نوکیا Starlord بر روی فرکانس 1.61 گیگاهرتز تنظیم شده است. این امر قطعاً در قدرت پردازش خود را نشان می دهد، زیرا همان طور که مشاهده می شود Starlord موفق به کسب امتیاز پایین تری نسبت به پردازنده مورد استفاده در Daredevil شده است.

همچنین، نوکیا Starlord دارای 3 گیگابایت حافظه رم خواهد بود که نشان می دهد نوکیا Daredevil یک دستگاه قدرتمندتر است و این موضوع همچنین می تواند تا حدی تایید کننده این باشد که Starlord همان نوکیا 5.2 است، نه 6.2. البته هنوز صحت این اخبار قابل تایید نیست و باید منتظر گزارش های بیشتر باشیم.

علاوه بر موارد فوق، کمی عجیب است که دو دستگاه مختلف در دو رده با یک پردازنده از راه برسند، اما این چیزی نیست که قبلاً هرگز ندیده باشیم. سری نخست نوکیا 5 و نوکیا 6 از یک پردازنده مشابه (اسنپ دراگون 430) بهره می بردند، اما عجیب خواهد بود اگر نوکیا 7.2 و 5.2 هز دو از تراشه اسنپ دراگون 660 استفاده کنند، زیرا در این صورت جایی برای نوکیا 6.2 وجود نخواهد داشت و ما نمی دانیم مشخصات آن چه خواهد بود.

شاید اطلاعات لیست Geekbench کاملاً درست نباشد و ما در نهایت شاهد از راه رسیدن نوکیا 5.2 (Starlord) و نوکیا 6.2 (Daredevil) باشیم. به هر حال در روزهای آتی مطمئنا اطلاعات بیشتری از این دستگاه ها فاش خواهد شد.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • محمدهادی 11/08/2019 :: 16:17

    احتمالا نوکیا ۷.۲ در واقع نوکیا ۶.۲ معرفی خواهد شد،و مسلما سری هفت جدید باید از پردازنده سری ۷ اسنپ دراگون مثل ۷۱۰ بهره ببره تا برازندش باشه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *