نوکیا TA-1170 موفق به دریافت گواهینامه CCC چین شد؛ آیا نوکیا ۲۷۲۰ ۴G در راه است؟!

Nokia-2720-Mobile-Phones-Nokia-2720-fold

مدتی قبل شایعه ای منتشر شد که ادعا می کرد نوکیا موبایل به زودی از دو گوشی ساده جدید نوکیا ۱۱۰ و ۲۷۲۰ پرده برداری خواهد کرد. چند روز قبل دستگاهی با شماره مدل TA-1192 در حین دریافت گواهینامه TENAA مشاهده شد که گفته می شود همان گوشی جدید نوکیا ۱۱۰ خواهد بود و حالا به نظر می رسد نسخه جدید نوکیا ۲۷۲۰ نیز موفق شده تاییدیه CCC را در چین دریافت کند.

IFA 2019 میزبان نوکیا ۲۷۲۰ ۴G خواهد بود؟!

گوشی جدیدی که در فرآیند صدور گواهینامه CCC چین مشاهده شده، نوکیا TA-1170 است که احتمالا یک گوشی ساده با پشتیبانی از شبکه ۴G خواهد بود.

طبق شایعات، نوکیا ۲۷۲۰ جدید در دو رنگ خاکستری و مشکی عرضه خواهد شد و همچنین ادعا می شود که شماره مدل TA-1175 نیز متعلق به همیان نوکیا ۲۷۲۰ است. این گوشی احتمالا حدود ۱۰۰ یورو قیمت خواهد داشت.

Nokia Mobile در روز ۱۴ شهریور در برلین میزبان یک رویداد اختصاصی خواهد بود و در آنجا از گوشی های ساده و هوشمند جدید خود رونمایی خواهد کرد. هنوز اطلاعات رسمی در رابطه با دستگاه های جدید این شرکت منتشر نشده، ولی احتمال رونمایی از نوکیا ۵٫۲، ۶٫۲، ۷٫۲، ۱۱۰ و ۲۷۲۰ جدید در این رویداد وجود دارد.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

دیدگاه ها

  • mehdi ۲۸/۰۵/۱۳۹۸ :: ۲۲:۲۹

    اگر واقعا با این شکل و قیافه بیاد بیرون یکی از پر فروشترینها میشه، چون تو سبک خودش فقط خودشه و خیلی از افراد هنوز گوشی های تاشو می پسندند، نوکیا فرا تر از دیگر شرکتها فکر میکنه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *