تماشا کنید: افکت های جالب نوکیا ۹ PureView برای عکس های بوکه

Nokia 9 Pureview Bokeh mode

نوکیا ۹ PureView سرانجام پس از شایعات فراوان، در MWC 2019 از راه رسید و ما دوباره فرصت دیدن یک پرچمدار دوربین محور نوکیا را پیدا کردیم. نوکیا ۹ PureView در کنار دوربین پنج گانه خود که انتظار می رود روند بازار گوشی های موبایل را با تغییر مواجه سازد، قابلیت های نرم افزاری خوبی نیز در اپلیکیشن دوربین خود دارد.

توانایی های نوکیا ۹ PureView در ویرایش عکس های بوکه

اکنون فرصت مناسبی است تا به برخی ویژگی های موجود در نوکیا ۹ PureView برای عکس های بوکه نگاهی داشته باشیم. برای این عکس ها، سه (یا بهتر است بگوییم چهار) افکت جالب و جذاب در نوکیا ۹ PureView وجود دارد که عبارتند از Living images، Parallax، Dehaze و Contour. حالا تمام این افکت ها، به جز Contour، در ویدیوی کوتاهی که توسط Laura I (به زبان اسپانیایی) تهیه شده نشان داده شده اند که در ادامه می توانید آن را تماشا کنید.

بنابراین، این افکت ها بخشی از یک برنامه ویرایش عکس هستند که شما می تواند در داخل برنامه Photos گوگل پیدا کنید. افکت Living Images تصویر زنده ای از تغییرات نقاط فوکس تغییرات از جلو به سمت پشت شی عکاسی شده ایجاد می کند. افکت Parallax باعث می شود که شی فوکوس شده به سمت شما حرکت کند (که بسیار جالب توجه است) و افکت Dehaze نیز مه یا تاریکی پس زمینه را حذف می کند تا تصویر را روشن کند. افکت Contour در این ویدیو نشان داده نمی شود، بنابراین شاید بتوان گفت این افکت برای تصاویر گرفته شده در حالت بوکه قابل اعمال نیست.

نظر شما در مورد این افکت ها در نوکیا ۹ PureView چیست؟

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • mamalkamal ۲۲/۱۲/۱۳۹۷ :: ۰۹:۱۹

    دستخوش نوکیا

  • حسين ۲۲/۱۲/۱۳۹۷ :: ۱۵:۵۷

    خيلي جالب بود، فقط نميدونم اين living image مشابه همون live pictures توي ويندوزفون و لوميا كمرا هست يا متفاوت هست؟!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *