"/> همکاری مجدد نوکیا موبایل با یک عکاس معروف برای تست دوربین گوشی جدید خود | مای نوکیا

همکاری مجدد نوکیا موبایل با یک عکاس معروف برای تست دوربین گوشی جدید خود

Nokia Mobile IFA2019 Ása Steinars 2

اگر به خاطر داشته باشید در زمان معرفی گوشی نوکیا ۹ PureView در MWC 2019، ما شاهد این بودیم که نوکیا موبایل این گوشی را در اختیار یک عکاس ماهر قرار داده بود تا دوربین آن را آزمایش کند. حالا به نظر می رسد همان حرکت بازاریابی برای دوربین گوشی جدید دیگری که قرار است امروز در IFA 2019 رونمایی شود انجام شده است.

امروز Nokia Mobile یک رویداد اختصاصی در برلین برگزار خواهد کرد که در آنجا سرانجام گوشی های جدید این شرکت به طور رسمی رونمایی خواهند شد. همه شایعات قبلی نشان می دادند که حداقل یکی از این گوشی های جدید باید دارای دوربینی بی نظیر باشد و حالا به کارگیری یک عکاس برای آزمایش دوربین این دستگاه نیز این موضوع را تایید می کند.

ساعاتی قبل یوهو سارویکاس اعلام کرد که یک عکاس ایسلندی به نام Ása Steinars، گوشی آنها را به منظور گرفتن عکس های جالب از چشم اندازها دریافت کرده است.

Ása؛ یک عکاس از ایسلند را ملاقات کنید. او یکی از گوشی هایی را که ما در یک برنامه هیجان انگیز معرفی خواهیم کرد، دریافت کرده است. گوش به زنگ باشید تا او بر روی صحنه به من بپیوندد تا همه چیز را درباره ی آن به ما بگوید و نشان دهد.

— Juho Sarvikas (@sarvikas) September 4, 2019

این توییت بدان معنی است که یکی از دستگاه های برنامه ریزی شده برای رویداد امروز نوکیا موبایل دارای یک دوربین پیشرفته خواهد بود که می تواند بسیاری از طرفداران نوکیا را هیجان زده کند. بنابراین ما مشتاقانه منتظر هستیم تا ببینیم نوکیا و زایس چه چیزی را برای ما آماده کرده اند.

شما نیز می توانید Ása را در اینستاگرام دنبال کنید و عکس هایی که او با این گوشی جدید نوکیا می گیرد را تماشا کنید.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *