"/> اکنون نسخه پیش نمایش توسعه دهنده اندروید Q به صورت OTA نیز برای نوکیا 8.1 در دسترس است | مای نوکیا

اکنون نسخه پیش نمایش توسعه دهنده اندروید Q به صورت OTA نیز برای نوکیا ۸٫۱ در دسترس است

Android Q beta Nokia 8.1

این ماه Nokia Mobile یک بیلد جدید از نسخه پیش نمایش توسعه دهنده اندروید Q را برای گوشی نوکیا ۸٫۱ ارائه کرد. تا به امروز، کاربرانی که می خواستند در برنامه پیش نمایش توسعه دهنده شرکت کنند و در آزمایش نسخه جدید اندروید سهیم باشند، ناچار بودند به صورت دستی بیلدهای اندروید Q را بر روی دستگاه های خود فلش کنند، ولی اکنون کار ساده تر شده و نوکیا امکان دریافت این به روز رسانی ها به صورت OTA را فراهم کرده است.

در حال حاضر نسخه بتا ۵ پیش نمایش توسعه دهنده اندروید Q را می توان به صورت OTA و تنها با یک درخواست، بر روی دستگاه های نوکیا ۸٫۱ در حال اجرای اندروید ۹ پای دریافت کرد. با این حال، اگر گوشی شما در حال اجرای نسخه بتا ۳ اندروید Q باشد، شما باید نسخه بتا ۵ را به صورت دستی دریافت کنید.

لازم به توضیح است که تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات قبل از نصب نسخه پیش نمایش توسعه دهنده اندروید Q بسیار مهم است، زیرا با دریافت این به روز رسانی، اطلاعات دستگاه پاک می شود. همچنین توجه داشته باشید که اندروید Q هنوز در حال توسعه است، یعنی همچنان دارای اشکالاتی بوده و پایداری کافی ندارد و برای استفاده بر روی دستگاه اصلی شما توصیه نمی شود.

برای دریافت نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید Q در نوکیا ۸٫۱، شما باید به این صفحه در وب سایت Nokia Mobile مراجعه و ثبت نام کنید و دستورالعمل های آن را دنبال نمایید.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *