"/> گروه IIiad همکاری خود را با نوکیا گسترش می دهد | مای نوکیا

گروه IIiad همکاری خود را با نوکیا گسترش می دهد

5G Networks

نوکیا در هفته گذشته اعلام کرد به منظور راه اندازی شبکه های 5G در سراسر فرانسه و ایتالیا همکاری طولانی مدت خود را با گروه IIiad، اپراتور فرانسوی موبایل، گسترش خواهد داد.

این قرارداد 5G بر مدرن سازی شبکه و عرضه و رواج 5G در فرانسه و نیز عرضه 5G در ایتالیا متمرکز خواهد بود و 5G را در دسترس 17 میلیون مشترک IIiad در هر دو کشور قرار می دهد.

نوکیا با گروه IIiad از سال 2012 در فرانسه و از سال 2018 در ایتالیا برای راه اندازی 3G و 4G همکاری نزدیکی داشته و اکنون شبکه های 5G را نیز به مجموعه خود اضافه کرده است.

گروه IIiad جدیدترین تکنولوژی دسترسی رادیویی نوکیا، AirScale را نصب خواهد کرد، که امکان استفاده از شبکه های اولیه 5G را فراهم می کند و از 4G/LTE و 5G در سیستم دسترسی رادیویی مشابهی پشتیبانی می کند. این چند منظوره بودن گروه IIiad را قادر می سازد تا سرویس های جدیدی را هم برای مصرف کنندگان و هم برای کسب و کارها ارائه کند. نصب آنتن های 5G بسیار بزرگ MIMO این اطمینان را به مشترکین IIiad خواهد داد که خواهند توانست از حداکثر قابلیت های 5G مانند پهنای باند بسیار بالا و تاخیر بسیار کم استفاده کنند.

Thomas Reynaud مدیر عامل گروه IIiad:

قصد داریم بهترین تجربه کاربری 5G را به مشتریان خود ارائه کنیم و به همین دلیل تصمیم گرفته ایم با ورود به عصر 5G رابطه خود را با نوکیا تقویت کنیم.

Tommi Uitto رئیس شبکه های موبایل نوکیا:

خرسندیم که برای راه اندازی شبکه های 5G در سراسر فرانسه و ایتالیا به رابطه طولانی مدت خود با IIiad تداوم بخشیده ایم و به طور یکسان برای کسب و کارها و مصرف کنندگان شبکه ای در کلاس جهانی ایجاد کرده ایم.

منبع :
THE FAST MODE

دیدگاه ها

  • محمدهادی 19/02/2020 :: 22:54

    آقا چیشد این نازنین جدید نوکیا؟
    چرا هیچ اثری ازش نیست؟
    ۸.۲
    ۵.۲

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *