"/> صدور گواهینامه‌ی نوکیا برای متخصصان صنعت 5G | مای نوکیا

صدور گواهینامه‌ی نوکیا برای متخصصان صنعت 5G

Nokia-5G

نوکیا در یک اقدام پیش‌بینی نشده و البته هوشمندانه، اعلام به صدور گواهینامه‌ی 5G برای اولین بار در نوع خود برای آموزش و تایید متخصصان صنعت 5G کرد. این حرکت نوکیا نه‌تنها باعث افزایش سرعت در نصب و پیاده سازی تجهیزات نسل پنجم می‌شود، بلکه درآمدهایی را هم برای فنلاندی‌ها به همراه دارد.

مراحل این برنامه در آزمایشگاه نوکیا بل (Nokia Bell Labs) انجام شده‌اند و تاییدیه‌های صادر شده در دو نوع همکار و متخصص خواهند بود. این برنامه به طور رسمی در انتهای ماه فوریه امسال و تنها با معرفی همکاران نوکیا در زمینه‌ی 5G و در دوره مقدماتی اجرا خواهد شد. دوره‌های متخصص هم طبق برنامه و در انتهای سال 2020 برگزار خواهند شد.

در قسمتی از معرفی این برنامه می‌خوانیم:

امروز نوکیا به طور رسمی برنامه‌ی صدور گواهینامه برای همکاران و متخصصان را معرفی کرد. این برنامه به افراد حرفه‌ای کمک می‌کند تا یک ذهنیت جامع نسبت به موقعیت‌های شغلی موجود در نسل پنجم شبکه‌های مخابراتی داشته باشند. این برنامه که از دل Nokia Bell Labs خارج شده است، به افراد کار بلد رشته‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) دو سطح مختلف از مدرک، یعنی همکار و متخصص را پیشنهاد می‌دهد. در نهایت این گواهینامه اطلاعات مهمی را از اصول پایه شبکه‌های 5G تا سطح حرفه‌ای برنامه ریزی و طراحی آن‌ها، ارائه می‌دهد.

همچنین برنامه‌ی گواهینامه‌ی فروشنده برای متخصصان تجارت و فناوری در ارائه دهندگان خدمات و شرکت‌های ارتباطاتی طراحی شده است. هنگامی که این شرکت‌ها کارمندان خود را مجاب به کسب مهارت و درک بیشتر در زمینه‌ی 5G کنند، ذهنیت کل مجموعه در زمینه استراتژی‌های 5G و مزیت‌های رقابتی و البته خدمات با ارزش آن، افزایش میابد.

نظر شما چیست؟

منبع :
NPU

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *