نوکیا ۳٫۲ (۴٫۲؟) با شماره مدل TA-1157 و در حال اجرای اندروید پای گواهینامه وای فای دریافت کرد

nokia logo on phone

یک دستگاه جدید نوکیا تحت شماره مدل TA-1157 به تازگی از موسسه صدور تاییدیه Wi-Fi.org عبور کرده است که اکنون به لطف گواهی وای فای صادر شده برای آن، ما با برخی از گزینه های اتصال این دستگاه آشنا می شویم.

دستگاهی با شماره مدل TA-1157 در راه است

در حقیقت این دومین باز است که نوکیا TA-1157 مشاهده می شود. اولین بار سه هفته پیش بود که TA-1157 در حین صدور گواهینامه FCC مشاهده شد و برخی مشخصات آن، از قبیل باتری ۳۰۰۰ میلی آمپر ساعتی، حافظه رم ۲ یا ۳ گیگابایتی، حافظه ذخیره سازی ۱۶ یا ۳۲ گیگابایتی، دوربین دوگانه در پشت و همچنین پشتیبانی از NFC فاش گردید.

گواهینامه FCC نوکیا TA-1157

طرح های منتشر شده توسط FCC همچنین وجود یک اسکنر اثر انگشت را نشان می دهند. ما در ابتدا فرض می کردیم که TA-1157 ممکن است گوشی جدید نوکیا ۳٫۲ باشد. ولی اکنون پس از شایعه جدیدی که در مورد نوکیا ۴٫۲ فاش شده، احتمال این که این دستگاه نوکیا ۴٫۲ باشد نیز وجود دارد؛ چرا که نوکیا ۳٫۱ به اسکنر اثر انگشت مجهز نیست و احتمال این که نسل بعدی آن نیز به این قابلیت تجهیز گردد کمی پایین است. با این حال هنوز هیچ چیز مشخص نیست.

گواهینامه وای فای نوکیا TA-1157

در تاریخ ۲۰ فوریه، این دستگاه در پایگاه Wi-Fi.org موفق به اخذ گواهینامه وای فای شده است. گواهی وای فای نشان می دهد که این دستگاه از اندروید ۹ پای را اجرا کرده و از WiFi b/g/n پشتیبانی می کند. عدم وجود WiFi ac همچنین تایید می کند که ما با یک مدل رده پایین مواجه خواهیم بود.

Nokia Mobile برای تاریخ ۵ اسفند در جریان کنگره جهانی موبایل در بارسلونا رویدادی اختصاصی را برنامه ریزی کرده است که انتظار می رود در آنجا سرانجام ما اطلاعات بیشتری در رابطه با TA-1157 به دست بیاوریم.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *