"/> گوشی ساده جان سخت نوکیا (دارای استانداردهای نظامی) با نام رمز "Coconut" در راه است | مای نوکیا

گوشی ساده جان سخت نوکیا (دارای استانداردهای نظامی) با نام رمز “Coconut” در راه است

Nokia-logo-500-brand-list-B

همین فردا نوکیا موبایل از گوشی های هوشمند و ساده جدید خود در برلین رونمایی خواهد کرد. شایعاتی که تا کنون منتشر شده اند حکایت از این داشته اند که در این رویداد ما شاهد دو یا سه گوشی هوشمند و سه گوشی ساده جدید از سوی نوکیا خواهیم بود.

نوکیا Coconut در راه است؛ به استحکام نارگیل!

طبق شایعات، نوکیا ۵٫۲، ۶٫۲ و ۷٫۲ گوشی های هوشمندی هستند که احتمال می رود در IFA 2019 معرفی شوند. تا کنون ما تصاویری منتسب به نوکیا ۶٫۲ و ۷٫۲ و همچنین قاب های محافظ آنها را مشاهده کرده ایم و همچنین این دستگاه ها در پایگاه داده بنچمارک Geekbench حضور یافته اند. ولی نوکیا ۵٫۲ هنوز کاملا ناشناخته بوده و ما هیچ اطلاعاتی از آن دریافت نکرده ایم.

گفته می شود در کنار این گوشی های هوشمند، نوکیا موبایل همچنین قصد دارد سه گوشی ساده جدید را نیز پرده برداری کند. یکی از این دستگاه ها احتمالا نوکیا ۲۷۲۰ ۴G است که نسل جدید گوشی تاشو محبوب نوکیا ۲۷۲۰ خواهد بود. دستگاه دیگر، نوکیا ۱۱۰ است که باید یک گوشی کاملا ساده باشد، ولی اطلاعات در رابطه با دستگاه سوم همچنان کاملا نامشخص است.

با این حال وب سایت LoveNokia در روز گذشته اطلاعاتی درباره نام رمز دو گوشی ساده جدید نوکیا دریافت کرده که می تواند تا حدی ما را با مشخصات اصلی گوشی ساده سوم آشنا سازد. طبق اطلاعات دریافت شده، نوکیا ۲۷۲۰ Fold 4G نام رمز “Beatles” را یدک می کشد. اما دیگر گوشی ساده جدید نوکیا، دارای نام رمز “Coconut” بوده که همان گونه که از نامش پیداست، یک گوشی جان سخت همانند نارگیل خواهد بود! این منبع اظهار داشته که این گوشی با استانداردهای نظامی ساخته شده است.

این منبع همچنین توضیح داده است که نوکیا Beatles (نوکیا ۲۷۲۰ Fold 4G) و نوکیا Coconut گوشی های ساده ای با پشتیبانی از شبکه ۴G هستند که سیستم عامل KaiOS را اجرا می کنند و مانند هر گوشی KaiOS دیگری، با برنامه های از پیش نصب شده گوگل ارائه خواهند شد.

با این حال هنوز این شایعات تایید نشده اند و برای اطلاعات دقیق و قابل اعتماد، ما باید منتظر رویداد رسمی نوکیا در روز ۱۴ شهریور باشیم.

به نظر شما این شایعات حقیقت دارند؟

منبع :
LOVENOKIA

دیدگاه ها

 • زاغی 04/09/2019 :: 15:31

  نوکیااگرقصدتولیدگوشی بااستانداردنظامی داره با استحکام صرف بدنه نباید فکرکنه یک گوشی نظام تولیدکرده بایدخصوصیات آن راهم داشته باشه مثلا بانصب مودم وآنتن قوی وقدرتمندداخل بدنه مثل گوشی های لندرووریااین گوشیهای مخصوص برای معدن ویاغارهای زیرکوه که کاترپیلارتولیدمیکنه این امکان روبه کاربرمیده که باقابلیت واکی-تاکی تایک فاصله پنج مایلی یاهشت کیلومتردرمناطق بدون یه ذره پوشش تلفن همراه روی امواج نهصدمگاهرتز که برای تجهزات صنعتی هست باهم بایک جفت گوشی دارای این قابلیت صحبت وارتباط داشته باشند،به این میگن یک گوشی نظامی وجان سخت برای معدن وکوه نوردی

 • زاغی 04/09/2019 :: 15:41

  نوکیااگرقصدتولیدگوشی بااستانداردنظامی روداره فقط بااستحکام صرف بدنه نبایدفکرکنه مؤفق شده که مثلاموفق شده که یه گوشی بادرجه نظامی جانسخت تولید کرده!بایدخصوصیات آن راهم داشته باشه،مثلابا نصب یه دونه مودم وآنتن قوی وقدرتمندداخل بدنه مثل گوشیهای لندرووریا گوشیهای مخصوص برای معدن ویاغارهای زیرکوه که کاترپیلارتولیدمیکنه این امکان روبه کاربرمیده که باقابلیت واکی-تاکی تایک فاصله پنج مایلی یاهشت کیلومتردرمناطق بدون یه ذره پوشش تلفن همراه روی امواج نهصدمگاهرتز که برای تجهزات صنعتی هست،بایک جفت گوشی که هردودارای این قابلیت به صورت بیسیم ومستقل ازدکلهای مخابراتی یکدیگرراپیداوبعدصحبت وارتباط داشته باشندکه به این میگن گوشی نظامی وجان سخت برای معدن وکوه نوردی نه ادعای صرف،ببنیم نوکیادرعمل چه میکنه

 • زاغی 04/09/2019 :: 20:48

  گوشی جانسخت بادرجه استقامت نظامی‏IP-68‎‏ موردنظرموتورولابودکه یه جفت گوشی باهم یک واکی-تاکی بابرد۸هشت کیلومترارتباط بیسیم دارن که اشتباه گوشی لندروور نوشته شدبهمراه گوشی ‏CATمجهزبه دوربین فیلییر که درتاریکی مطلق هر جنبنده ای درشب دیده میشودزیرمجموعه شرکت کاترپیلار،به اینهامیگن یک گوشی برای خارج ازشهر محکم جانسخت نظامی! حالاببینیم دربرابرگوشیهابا این قابلیتهامنظورشرکت نوکیاازتولیدگوشی منطبق بااستاندارد نظامی چیه؟

 • زاغی 04/09/2019 :: 20:57

  گوشی جانسخت بادرجه استقامت نظامی‏IP-68‎‏ موردنظرمتعلق به شرکت موتورولابودکه یک جفت گوشی باهم تشکیل دهنده یک واکی-تاکی بابرد۸هشت کیلومترخارج ازشبکه وبی سیم هست که اشتباهاگوشی لندروور نوشته شدبهمراه گوشی ‏CATمجهزبه یک دوربین فیلییرکه درتاریکی مطلق دمای هرسطح راکاملابه طوردقیق مشخص میکنه که اززیرمجموعه شرکت کاترپیلار هست اینهاراباید یک گوشی برای خارج از شهروکوهنوری جانسخت نظامی درنظرگرفت!حالا ببینیم دربرابراین گوشیهابا این قابلیتهامنظورشرکت نوکیاازتولیدگوشیه منطبق بااستاندارد نظامی چیه؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *