"/> تایید ارائه گوشی هوشمند مقرون به صرفه 5G نوکیا در سال 2020 | مای نوکیا

تایید ارائه گوشی هوشمند مقرون به صرفه ۵G نوکیا در سال ۲۰۲۰

Nokia-5G

به تازگی DigitalTrends مصاحبه ای با مدیر ارشد محصولات HMD Global، یوهو سارویکاس انجام داده که در آن، او برخی موارد جالب درباره برنامه های این شرکت برای سال ۲۰۲۰ را فاش کرده است. مهمترین بخش صحبت های سارویکاس را می توان به اشاره او به گوشی های هوشمند دارای پشتیبانی از شبکه ۵G دانست.

یوهو سارویکاس با بیان اینکه این شرکت در حال بررسی مجالی برای ورود گوشی های هوشمند ۵G به یک بخش ارزان قیمت تر در بازار است، افزود: حدود نصف قیمت گوشی های ۵G کنونی چیزی است که می تواند هدف این شرکت باشد.

یوهو سارویکاس اظهار داشت:

ما یک فرصت خاص را برای آوردن ۵G به یک بخش مقرون به صرفه تر از بازار در هنگام ورود خود به این بازار مشاهده می کنیم. من می خواهم بگویم مقرون به صرفه در برابر با آنچه که امروز در دسترس است. من دوست دارم با نصف قیمتی که امروز ۵G را در اختیار دارید، ما را ببینید.

همانطور که می توانید از نقل قول مستقیم بخوانید، تفسیر این جمله به عنوان تایید ۱۰۰ درصد مبنی بر اینکه یک گوشی هوشمند ۵G “مقرون به صرفه” نوکیا در سال ۲۰۲۰ ارائه خواهد شد، واقعاً منصفانه و درست نیست، ولی سارویکاس در توییتی که این مصاحبه را نقل قول کرده به وضوح اشاره داشته است که “یک گوشی ۵G نوکیا در سال ۲۰۲۰ با نصف قیمت آنچه که امروز وجود دارد، از راه خواهد رسید”.

موضوع جالب توجه این است که در این دو هفته که تا رویداد معرفی گوشی های جدید نوکیا در برلین باقی مانده، فقط همین بخش کوچک از مقاله به اشتراک گذاشته شده است. همچنین بر اساس گفته های یکی از کارکنان زایس که تصویری از نوکیا ۷٫۲ را فاش کرده بود، ما همچنین می توانیم تایید کنیم که HMD پیش از این یک نشست توجیهی رسانه ای در آلمان با روزنامه نگاران منتخب برگزار کرده بوده است. همچنین با توجه به اظهارات سارویکاس، احتمالا ما نباید انتظار داشته باشیم که یک گوشی ۵G نوکیا در IFA 2019 رونمایی شود.

نظر شما در رابطه با گفته های یوهو سارویکاس چیست؟

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *