گوشی های جدید نوکیا به فیلیپین رسیدند

Nokia-2.2-06-06-1

هفته گذشته Nokia Mobile یک رویداد محلی را در تایلند برگزار کرد که در آنجا این شرکت ۵ گوشی هوشمند نوکیا ۲٫۲، ۳٫۲، ۴٫۲، ۸٫۱ و ۹ PureView را برای این بازار رونمایی کرد. اکنون این شرکت رویدادی را در فیلیپین برگزار کرده تا گوشی های اخیر خود را در این کشور نیز معرفی کند.

گوشی های جدیدی که اکنون در فیلیپین به طور رسمی در دسترس قرار خواهند گرفت عبارتند از نوکیا ۸٫۱، نوکیا ۳٫۲ و نوکیا ۲٫۲ که اخیرا رونمایی شده است. طبق اطلاعیه رسمی نوکیا موبایل فیلیپین، نوکیا ۸٫۱ با قیمت ۱۹۹۹۰ پزو (۳۴۸ یورو)، نوکیا ۳٫۲ با قیمت ۷۹۹۰ پزو (۱۳۹ یورو) و نوکیا ۲٫۲ با قیمت ۵۹۹۰ پزو (۱۰۴ یورو) در این کشور به فروش خواهد رسید.

این دستگاه ها از ۱۹ جولای در فیلیپین در دسترس خواهند بود و اولین خریداران چند هدیه از سوی نوکیا دریافت خواهند کرد. به عنوان مثال، ۷۰۰ مشتری اولی که نوکیا ۸٫۱ را خریداری می کنند، هزینه  سفر، کارت VIP برای خدمات پس از فروش و حمل و نقل رایگان (۳۰۰ نفر اول) را دریافت می کنند. همچنین نوکیا ۳٫۲ همراه با کوپن Shopee به ارزش ۱۰۰۰ پزو ارائه می شود.

نوکیا ۸٫۱ به طور انحصاری از طریق Lazada، نوکیا ۳٫۲ از طریق Shopee و نوکیا ۲٫۲ به طور عمومی و گسترده در بازار فیلیپین به فروش خواهید رسید.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *