"/> Counterpoint: یکه تازی نوکیا در زمینه به روز رسانی گوشی های هوشمند در جهان | مای نوکیا

Counterpoint: یکه تازی نوکیا در زمینه به روز رسانی گوشی های هوشمند در جهان

Nokia-update-Android

همه ما می دانیم که نوکیا موبایل یکی از معدود سازندگان گوشی های هوشمند در جهان است که کل مجموعه گوشی های خود را به روز نگه می دارد. Counterpoint Research در گزارش اخیر خود درباره وضعیت نرم افزار و حفظ امنیت در دنیای گوشی های هوشمند نیز به این موضوع مستقیما اشاره کرده و نوکیا موبایل را برترین سازنده در زمینه پشتیبانی از محصولات خود عنوان کرده است.

به طور کلی ۹۶ درصد از گوشی های هوشمند نوکیا موبایل که از سه ماهه سوم ۲۰۱۸ به فروش رفته اند، در حال اجرای اندروید ۹ پای هستند، در حالی که سامسونگ با ۸۶ درصد در جایگاه دوم قرار دارد و شیائومی با ۸۴ درصد جایگاه سوم را در اختیار گرفته است. نوکیا موبایل همچنین تقریبا تمام گوشی های هوشمند نوکیا را در کمتر از یک سال به آخرین نسخه از اندروید به روز رسانی کرده است که در نتیجه نوکیا عنوان سریع ترین شرکت در این زمینه در تمام دنیای اندروید را به دست آورده است.

تحلیلگر پژوهش، Abhilash Kumar اظهار داشت:

دستگاه های گران قیمت اغلب ابتدا به روز می شوند، اما داشتن جدیدترین نرم افزار برای محصولات میان تا ارزان قیمت به همان اندازه پرچمدارها مهم است. بنابراین، ما عملکرد تولید کنندگان را در به روز رسانی نرم افزار در همه رده های قیمت بررسی کردیم. با این تجزیه و تحلیل، نوکیا مجددا به عنوان یک نام تجاری که تقریبا تمام دستگاه های خود را به سرعت به روز می کند، شناخته شد.

مدیر ارشد محصولات نوکیا موبایل، یوهو سارویکاس این گزارش را از طریق توییتر به اشتراک گذاشته و از این تیم بخاطر عملکرد خوبشان در زمینه به روز رسانی ها تشکر کرده است.

وقتی ما می گوییم گوشی نوکیا شما به مرور بهتر می شود، منظور ما این است. Counterpoint Research گوشی های نوکیا را در جایگاه برتر در تناوب و سرعت به روز رسانی ها قرار داده است. و ما تنها کسی هستیم که این کار را به این گستردگی انجام می دهیم. از کل تیم تجلیل می کنم.

— Juho Sarvikas (@sarvikas) August 30, 2019

وقتی عملکرد Nokia Mobile در به روز رسانی را کنار بگذاریم، ما اغلب می توانیم شکایات متعددی در مورد به روز رسانی هایی که به اندازه کافی سریع ارائه نمی شوند یا به روز رسانی هایی که تغییر کافی ایجاد نمی کنند، را ببینیم. اگر آنچه را که نوکیا موبایل انجام می دهد را در کنار عملکرد کل این صنعت قرار بدهیم، مشاهده می کنیم که نوکیا موبایل در زمینه به روز رسانی های نرم افزاری رهبر و یکه تاز بازار است.

بدون شک فنلاندی ها در به روز نگه داشتن مجموعه محصولات خود کار بزرگی را انجام داده اند. در حالی که اندروید وان در مقابل پوسته های سفارشی سامسونگ یا شیائومی گزینه های زیادی برای تغییر ندارد، ولی با این حال بسیار جالب است که صاحب یک گوشی (خصوصا میان رده یا پایین رده) بتواند دستگاه خود را از نوگت به اوریو و سپس پای به روز کند، یعنی همان چیزی که برای نخستین سری از گوشی های نوکیا رخ داد. همچنین این شرکت وعده داده بسیاری از گوشی های خود را به اندروید ۱۰ نیز به روز رسانی خواهد گرد که این امر تغییراتی را برای آنها به همراه خواهد داشت.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • mamalkamal 31/08/2019 :: 15:28

    توروخدا یه فورومی پیجی چیزی بزنید که رای بدیم واسه سری۲۰۱۷هم اپدیت اندروید ۱۰رو بده اینطوری دیگه واقعا بی حرف و حدیث یه سر و گردن از همه برندا بالاتر وای میسه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *